Anasayfa / Genel / Almanya Fransa Maçı İddaa Tahmini 9.9.17

Almanya Fransa Maçı İddaa Tahmini 9.9.17

Almanya Fransa Maçı İddaa Tahmini 9.9.17
Almanya Fransa Maçı İddaa Tahmini 9.9.17

Eurobasket‘in istikrarlı ve sert takımlarından biri olan Almanya ile takım olmaya çalışan bireysel yetenekler topluluğu Fransa son 16 eleme maçında 9 Eylül Cumartesi günü öğleden sonra saat 15:15’de İstanbul Sinan Erdem Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Son ana kadar çekişmenin sürmesini beklediğim maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Almanya lehine 8.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 155.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 773 koduyla açılan maçta Almanya lehine 8.5 handikap set edilmişken toplam sayı limiti de 154.5 olarak belirlenmiş.

Hücumda Dennis Savunmada Direnç

Almanya Nowitzki’den sonra yeni yıldızını bulmuş durumda. Bir diğer NBA oyuncuları Schröder bu turnuvada takımını sırtlıyor. Hücumda tamamen onun yaratıcılığına kendilerini bıraktıklarını söyleyebiliriz. Onun yanında yer alan görev adamı rolündeki uzunlar ve kanat oyuncuları da istikrarlı ve haddini bilen isimler. Bu nedenle tamamlayıcı görevini çok iyi yapıyorlar. Ayrıca bu oyuncuların tamamı savunmada çok çalışkan ve sert isimler. Bu nedenle Almanya’yı koşarak ve bol skor bularak yenmek pek kolay değil. Onlarla savaşmanız ve en azından sizin de onların hücumda rahatsız olmasını sağlamanız gerekiyor.

Takım Kelimesinin İçini Doldurabilme

Fransa için de yıldızlar topluluğu demek yanlış olmaz. Bir çok eksiğe rağmen onlar da kaliteli bir kadroyla Eurobasket’te gelen takımlardan biriydi. Gerçi takım demek biraz zor oluyor söz konusu Fransa olunca. Evet çok değerli bireysel yeteneklere sahipler ama henüz takım olduklarının bir işaretini göremedik bu turnuvada. İlk maçta sürpriz bir şekilde Finlandiya’ya kaybettikten sonra da bu dezavantajları iyice ortaya çıktı. Maçlar içerisinde oyuncuların birbirinden çok kopuk performansları var. Heurtel, De Colo, Fournier gibi isimler kendi oyunlarını oynayıp bireysel olarak sonuca gitmeye çalışıyorlar. Tabi bu durum da Lauvergne, Diaw ve Seraphin gibi önemli uzunların da performanslarının düşmesini ya da ciddi şekilde dalgalanmasını sağlıyor. Topu paylaşmayı ve yarı sahada daha sabırlı olmayı bu maçta beceremezlerse inatçı ve disiplinli Almanlar karşısında işleri zor olacak.

Almanya – Fransa İddaa Tahmin

Almanya grupta oynadığı maçlarda sadece Litvanya’dan çift haneli fark yedi ki zaten diğer maçların da tamamını kazandı. Bunun nedeni de Litvanya’nın sergilediği pasa ve ikili oyunlara dayalı verimli hücum performansıydı. Diğer tüm takımları hem düşük skorlarda tuttular hem de hücumda hadlerini bilerek oynayıp onlardan fazla skor ürettiler. Bu maçta istikrarsız ve kırılgan Fransa’ya karşı sonuna kadar direneceklerini ayrıca onların şuursuzca arttırdıkları tempodan da faydalanıp daha fazla skor bulacaklarını düşünüyorum, bu da maçı üste götürür.

Güven indeksi: 8/10 

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) / 1.70 & ÜST (154.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (+8.0) / 1.91 & ÜST (155.5) / 1.91

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Manresa İddaa Tahmini 13.10.19

İspanya Liga Endesa 4.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 21:00’da Manresa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir