Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Almanya – Karadağ İddaa Tahmini 10.09.22

Almanya – Karadağ İddaa Tahmini 10.09.22

Berlin’in ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIBA EuroBasket son 16 eleme maçında Almanya Cumartesi günü saat 19:00’da Karadağ ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 82.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 83.5 olarak belirlemiş.

Ev sahibi konumundaki Almanlar zorlu B grubunda beklentilerin üstünde bir performans sergilemişler ve Litvanya ile Fransa’yı geride bırakarak grubu 2. sırada bitirmeyi başarmışlardı. Schröder ve genç yıldız Wagner takımın skor yükünü çekmiş olsalar da Lo ve Thiemann’ın da x-faktör katkılarını unutmamak lazım. Gruptaki son 4 maçlarında 80 baremini geçtikleri gibi son maçta zayıf Macaristan karşısında yıldızları dinlendirmelerine rağmen tam 106 sayı bulmuşlardı. Bu zorlu karşılaşmada bir eksikleri olabilir, Weiler-Babb’ın durumu maç saatinde belli olacak. 

Koç Radovic’in öğrencilerinin ana hedefi son 16 bileti kapmaktı, dolayısıyla turnuva onlar için mental olarak sona erdi diyebiliriz. Bundan sonrasını düşünmemişlerdi ve zaten ellerindeki kadronun potansiyeli de bence sonrası için yeterli değil. Evet Perry ve Dubljevic önemli isimler ama kalan isimler oldukça sınırlı oyuncular. Ayrıca gruptaki son 3 maçlarından ikisinde karakterleri olan savunmada da sorun yaşadıklarını gördük, güçlü İspanya’dan 82 sayı yerken kazandıkları maçta bile Bulgaristan’ın 81 sayı bulmasına engel olamamışlardı.

Almanya bu turda da grupta olduğu gibi saha avantajına sahip olacak. Wagner ve Schröder ikilisi ile grup maçlarında hücumda ne kadar verimli ve aktif bir takım olduklarını gösterdiler. Lo ile Thiemann gibi x-faktörler de bu 2 yıldızı çok iyi destekliyorlar. Karadağ’ın savunmasının gruptaki son maçlarda düştüğünü görmüştük. Güçlü ve formda Almanya’yı da 80 sayının altında tutabileceklerini düşünmüyorum. Taraftar avantajı ile beraber ritm yakalamasını beklediğim Almanya’nın hücumda etkili bir oyunla kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.46
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …