Güncel
Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Letonya İddaa Tahmini 13.07.19

Almanya – Letonya İddaa Tahmini 13.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası mücadelesinde Almanya Cumartesi saat 14:15’de Letonya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları belirlememişken Bets10 ise Letonya lehine 10.5 handikap belirlemiş.

Almanya geçen yaz ülkesinde düzenlenen turnuvada tarihinin en iyi U20 başarısını elde etmiş ve 3.sırada tamamlamıştı turnuvayı. Tabiki o turnuvanın yıldız isimleri yaşlarını doldurdukları için kadroda yer almayacaklar ama Herkenhoff kadroya geri döndü. Genç oyuncu bu sezon Bamberg çeyrek final serisinde Vechta’nın en etkili silahlarından biriydi, bu turnuvanın da yıldızlarından biri olacağını düşünüyorum.

Letonya ise turnuvaya çoğunluğu 2000 doğumlu isimlerle geliyor. Dolayısıyla bu turnuvada pek iddialı olabileceklerini söylememiz mümkün görünmüyor. Takımın en dikkat çeken ismi NCAA’in alt liglerinde Oral Roberts forması giyen forvet Francis Lacis olacak. Ama onun da takımı tek başına sırtlamasını beklemek hayalcilik olur. Oyun kurucu Kapostins de takip edilmesi gereken potansiyelli bir isim.

Almanya Herkenhoff liderliğinde daha iddialı bir kadro ile buraya geliyor ve hem fiziksel olarak hem de tecrübe anlamında 2000 doğumlu ağırlıklı bir kadroyla gelen Letonya karşısında avantajlı olduklarını düşünüyorum. İlk maçı da ekstra ciddiye alırlar ve çift haneli farklarla kazanarak turnuvaya galibiyetle başlarlar. Her ne kadar gruptan herkes çıkacak olsa da 1. çıkmak çapraz eşleşmede 4. ile karşılaşmak olduğu için turnuvanın devamı için kritik.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.79
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ukrayna – İsrail İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Ukrayna Pazartesi saat 20:30’da İsrail ile karşılaşacak. İddaa bu maça …