Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa bu maça oran belirlememişken Bets10 ise deplasman takımı lehine handikapı 14.5 olarak açıklamış.

Almanya Schröder’in de takıma katılmasıyla hazırlık döneminde gösterdi ki Dünya Kupası’nda ilk 8’in güçlü adaylarından biri olacak. Turnuvanın ilk maçında zayıf rakipleri Macaristan’ı 21 sayı farkla geçtikten sonra son maçta ise hazırlık dönemini iyi geçiren formda ekiplerden Çekya’yı da 19 sayı farkle çok rahat geçmişlerdi. Schröder dışında bir diğer NBA oyuncusu Theis da formda bir görüntü çizdi.

Polonya ise hazırlık döneminde inişli çıkışlı bir performans sergiledi hatta son maçlarda kötü bir görüntü verdiler. Çekya’ya 2 kere yenilirken son maçta ise turnuvanın zayıf halkası, Dünya Kupası’nda yer almayacak olan Macaristan’a bile 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Slaughter’ın takıma eklenmesi pek de etki etmemiş durumda ki Ponitka da son maçlarda beklentilerin altında kalmış durumda.

Almanya her ne kadar henüz ciddi takımlarla hazırlık maçları yapmamış olsa da Çekya karşısında sergilediği oyunla Dünya Kupası’nda yer alan takımlar arasında ilk 8 şansının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Polonya ise Çekya dışında son maçta zayıf Macaristan’a da yenilerek hiç iyi bir görüntü vermedi. Almanya’nın ev sahibi avantajını iyi kullanarak Theis ve Schröder liderliğinde handikapı geçerek rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-14.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …