Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Tunus İddaa Tahmini 19.06.21

Almanya – Tunus İddaa Tahmini 19.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlık maçını izleyeceğiz. VTG Supercup kapsamında oynanacak maçta ev sahibi Almanya Cumartesi saat 21:30’da Tunus‘u konuk edecek. Bets10 toplam sayı limitini 148.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Almanya’da tek eksik NBA yıldızı Schröder, onun da bu turnuva sonrası kampa katılması bekleniyor. Hazırlık dönemine iyi bir giriş yaptılar, ilk maçta Satoransky ve Vesely gibi önemli yıldızlarından yoksun olan Çekya karşısında 95-62 gibi net bir skorla kazanarak hem moral motivasyonu yükselttiler hem de ne kadar iyi durumda olduklarını gördüler. Özellikle Saibou ve Obst gibi kısaların devreye girmesi, skor yükünü taşımaları koç Rodl’ı ayrıca mutlu etmiştir çünkü uzun rotasyonları zaten iyi durumda. 

Tunus ise hazırlık döneminin zayıf takımlarından biri. Açıkçası Avrupa kıtasındaki takımlarla aralarında dağlar kadar fark var. Hem uluslararası tecrübe seviyeleri çok düşük hem de yetenek anlamında çok gerideler. Buradan önce Polonya’daki turnuvada oynadıkları 3 maçtan ikisinde de düşük skorlar izlemiştik bu nedenle, sırasıyla 111 ve 135 sayı üretilmişmişti. Buradaki ilk maçlarında da İtalya karşısında varlık gösteremediler ve 82-56’lık skorla yenildiler. 

İki takım arasında çok ciddi farklar var. Almanya adına bu maçın Çekya maçından da kolay geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Koç Rodl tüm rotasyonunu kullanarak ilk maçta az süre verdiği isimleri de sahaya sürecektir. Tunus’un hücumda yine 55-60 baremini geçmesi pek kolay görünmüyor. Bununla beraber düşük tempoda oynadıkları için ve Almanya’nın da rotasyona gitmesini beklediğim için onların da 80-85 bareminde kalmalarını öngörüyorum. Bu nedenle ana tercihim alt seçeneği olacak. Alternatif olarak Almanya’nın handikaplı galibiyetlerine de yönelebilirsiniz isterseniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (148.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – FC Barcelona İddaa Tahmini 26.10.21

Turkish Airlines Eurolegue 6. hafta mücadelesinde temsilcimiz Fenerbahçe Beko Salı saat 20:45’de FC Barcelona ile …