Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes – FC Barcelona İddaa Tahmini 04.10.19

Anadolu Efes – FC Barcelona İddaa Tahmini 04.10.19

Turkish Airlines Euroleague açılış haftası mücadelesinde Anadolu Efes Cuma saat 20:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.55 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.69 olarak belirlemiş.

Anadolu Efes Motum ve Metecan dışında kadrosunun tamamını korurken sakatlanan Moerman yerine Singleton ve giden 2 ismin yerine ise Peters ve Tolga hamlelerini yapmıştı. Yeni transferlerin tamamiyle takıma uyum sağladığı görüldü Anadolu Efes’teki Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinde Larkin olmamasına rağmen Micic liderliğinde zafere de ulaşmışlardı. Larkin ve Beaubois’nın durumları maç saatinde belli olacak.

Barça ise tartışmasız transfer döneminin en iyi takımıydı, Mirotic, Higgins, Davies, Delaney gibi harika hamlelere imza attılar. Özellikle Mirotic ve Davies sezona da çok iyi bir giriş yaptılar, çok formdalar. Ancak hem Pangos hem de Heurtel’in sakat olmaları 1 numarada yeni takıma katılan Delaney’i epey zorluyor, hem takıma daha tam alışamadı hem de yedeklenemediği için organize olmakta sorun yaşıyorlar. 

Temsilcimiz Larkin yokken de Micic ve Simon’un iyi oyunları ile Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinde ezeli rakipleri Fenerbahçe’yi yenerek zafere ulaşmıştı, takımda moraller yerinde. Yine Sinan Erdem’de önemli bir taraftar desteği olacak arkalarında. Her ne kadar yıldızlar topluluğu olsalar da henüz takım olma konusunda yol alması gereken ve guard rotasyonu oldukça sınırlı bir Barcelona olacak karşılarında. Koç Ataman ve öğrencilerinin Baskonia maçını uzatmada kazanan ve epey yıpranan, hazır bir görüntü vermeyen rakiplerini böyle yakalamışken Larkin ile Beaubois’nın oynamama ihtimaline rağmen bu fırsatı kaçırmayıp kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.69
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …