Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes’in Rotasında Yeni Bir Uzun Var

Anadolu Efes’in Rotasında Yeni Bir Uzun Var

Real Madrid disiplinsiz davranışları nedeniyle Birleşik Amerikalı uzunu Anthony Randolph ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Eğer Randolph’a 10 Temmuz’a kadar cazip bir teklif gelmezse, Sloven pasaportuna da sahip olan oyuncunun Real Madrid ile yaptığı sözleşme otomatik olarak yenilenecek. Bu yüzden Real, Randolph’u gelecek sezon takımda görmek istemiyorsa bu tarihe kadar bir çözüm bulmak zorunda.

Euroleague Takımları Devrede

Temsilcimiz Anadolu Efes, Trey Thompkins ve Jamel McLean konusunda hayal kırıklğına uğramıştı bildiğiniz üzere. Bu nedenle Randolph ile yakından ilgileniyorlar. Brown ile kontrat fesihi konusunda uygun bir formül bulunmasının ardından Randolph’a teklif yapmaları bekleniyor. Diğer taraftan Robinson ile yollarını ayıran Khimki‘nin pota altında bir takviye yapmak istediği biliniyor ve onlar da atletik uzun hakkındaki gelişmelerle yakından ilgileniyorlar. Ayrıca Hunter ve Hines’ın yanına şutör bir uzun takviyesi yapmak isteyen CSKA Moskova‘da pusuda bekliyor.

Diğer taraftan NBA takımları da tecrübeli uzunla ilgileniyorlar ve Randolph’un önceliğinin de NBA olduğu söyleniyor.

Anthony Randolph (2.11-1989)

Euroleague: 21 maç 17:56 dakika 8.2 sayı %31.1 3sayı 3.8 ribaund 1.2 asist 9.6 verimlilikHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Fuenlabrada – Gran Canaria İddaa Tahmini 18.09.19

Yeni sezon çalışmalarını sürdüren Fuenlabrada Çarşamba saat 21:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa bu maça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.