Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Andorra – Buducnost İddaa Tahmini 19.04.22

Andorra – Buducnost İddaa Tahmini 19.04.22

7DAYS EuroCup play-off eleme maçında Andorra Salı saat 21:45’de Buducnost ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Andorra, Endesa’daki düşük performansının aksine EuroCup’da iyi bir sezon geçirdi ve A grubunda topladığı 10 galibiyetle 4. sırada yer alarak play-off’da ev sahibi avatanjını cebine koydu. Evlerinde de iyi bir performans sergilediler sezon boyunca, 8 maçtan 6 tanesini kazandılar. Ancak her iki kulvardaki son 3 iç saha maçlarına baktığımızda durumun tersine döndüğünü gördük, sırasıyla Levallois, Barça ve Betis’e üst üste kaybetmekten kurtulamamışlardı. Özellikle son maçta alt sıra ekiplerinden Betis’e kaybetmeleri bardağı taşırdı ve koç Eudal istifa etti, yerine Quintana göreve getirildi ve ilk maçına çıkacak.

Buducnost ise geçen sezon olduğu gibi EuroCup’da yine son 4 iddiası bulunan dişli ekiplerden biri. Normal sezon maçlarında son dönemde yaşadıkları ufak düşüş olmasa ev sahibi avantajını da kapacaklardır ama 10 galibiyette kaldılar ve B grubunu 5. sırada bitirdiler. Deplasman karneleri çok iyi değil, 9 maçtan 5 tanesini kazanabildiler. Ama iki kulvardaki son 3 deplasman maçlarını üst üste kazanmış olarak, buraya İspanya’ya moralli geldiklerini belirtelim. Bu seride son dönemin en formda ekiplerinden temsilcimiz Bursa’yı da yendiklerini hatırlatalım. 

Andorra bu sezonun istikrarsız takımlarından biri ve evlerinde son dönemli performansları da sıkıntılıydı. Haftasonu bir koç değişikliği yaşandı ve yeni koç Quintana takımın başındaki ilk görevine böyle kritik bir maçta çıkacak. Buducnost her ne kadar evinde daha iyi oynayan bir takım olsa da son deplasmanda maçında Bursaspor’u yenmiş olmaları önemli bir gösterge. Açıkçası Seeley, Kuridza, Cobbs, Reed, Micov gibi tecrübeli isimlerin liderliğinde daha kaliteli bir kadroya da sahipler ve deplasmanda olmalarına rağmen kazanmalarının sürpriz olmayacağını, kaybetseler de direneceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Gaziantep – Darüşşafaka İddaa Tahmini 18.05.22

ING Basketbol Süper Ligi play-off serisi 3. ve son maçında Gaziantep Çarşamba saat 18:00’da Darüşşafaka …