Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Andorra – Frutti Extra Bursaspor İddaa Tahmini 03.05.22

Andorra – Frutti Extra Bursaspor İddaa Tahmini 03.05.22

7DAYS EuroCup yarı final eleme maçında Andorra Salı günü saat 21:00’da temsilcimiz Frutti Extra Bursaspor ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Andorra bu sezonun sürpriz yumurtalarından biri. Öyle ki Endesa’da en önemli düşme adaylarından biriyken EuroCup’da ise Buducnost ve Granca gibi güçlü takımları eleyerek yarı finale kadar çıkmayı başardılar. Son olarak haftasonu Endesa sahnesinde Valencia deplasmanında 5 sayı farkla kaybetmişler ve düşme potasından kurtulamamışlardı. Evlerindeki son resmi maçlarında ise Endesa sahnesindeki denk rakiplerinden Burgos’u zor da olsa uzatma sonunda 2 sayı ile geçmeyi bilmişlerdi. Miller-McIntyre, Hannay, Jelinek, Crawford, Olumuyiwa takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

Temsilcimiz ise tam anlamıyla sezonun flaş ekibi ve son haftalarda da istim üstündeler. Top 16 eleme maçında deplamanda güçlü şampiyonluk adaylarından Partizan’ı ve çeyrek finalde ise dişli rakiplerinden Cedevita’yı 2 sayı farkla geçerek adlarını yarı finale yazdırmışlardı. Ayrıca ligdeki son 2 maçlarında da BSL’den düşmesi garantilenen Afyon ve play-off ya da düşme hattıyla alakası kalmamış olan Telekom’u çok farklı skorlarla geçerek bu zorlu maç öncesi moral depolamışlardı. 

İki takım da sezon boyunca kendilerini aşan, beklenmedik performanslar gösterdiler. Ama tabi Bursaspor’un özellikle Top 16 maçında Partizan’ı Belgrad’da yenmesi büyük ses getirmişti. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kesinlikle kolay lokma olmayacaklarını söyleyebiliriz. Hollanda, Needham, Andrews, Onuralp gibi formda silahlar liderliğinde Endesa’da düşme potasında olan formsuz raklipleri karşısında son topa kadar direneceklerini, kazanmalarının sürpriz olmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.76
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında Ludwigsburg Salı saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. …