Anasayfa / Basquet Girona / Andorra – Girona İddaa Tahmini 07.09.23

Andorra – Girona İddaa Tahmini 07.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Andorra Perşembe günü saat 21:30’da Girona ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Andorra tekrar Endesa’ya yükselen, ligin yeni takımlarından birisi. Bu nedenle de kadrolarını yeniden kurdular diyebiliriz ve yoğun bir hazırlık dönemi geçiriyorlar. İlk 3 maçlarında galibiyetle tanışmadılar, son 2 maçlarında ise kayıplar dışında bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu. Murcia’ya 88-92 ve Manresa’ya ise 93-77 ile kaybetmişlerdi. Yola devam ettikleri koç Lezkano yönetimindeki kadroda Daçka’dan hatırlayacağınız Starks, Manresa’dan Harding, Bilbao’dan Goudelock, Scafati’den Okoye, Czerapowicz, Tyson Perez takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Girona geçen sezon yeni geldiği Endesa’da bu sezon da kalıcı olmaya çalışacak, ligden düşmemek ana hedefleri olacak. İlk 2 hazırlık maçlarında ise farklı performanslara imza attılar. Önce denk rakiplerinden, Alman ekibi Vechta’yı 85-79 ile geçmişler, sonrasında güçlü raklipleri Badalona karşısında üretimde sorun yaşayarak 68-83 ile farklı yenilmişlerdi. Yeni koçları Camps’ın yönetimindeki kadrolarına baktığımızda Treviso’dan gelen Iroegbu, kadroda kalan tecrübeli oyun kurucu Colom, Varese’den Markel Brown, Chemnitz’den Susinskas, Asvel’den Pons, Barça’dan Sergi Martinez, Lietkabelis’den Goloman takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar.

Son hazırlık maçlarına baktığımızda iki takımın da tempoyu sevdiklerini ve savunmada yumuşak kaldıkları için de bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini söyleyebiliriz. Bu maçta da farklı bir senaryo görmeyeceğiz büyük olasılıkla. Bir tarafta Starks, Harding, Goudelock, Okoye diğer tarafta Iroegbu, Colom, Brown gibi yetenekli ve skorer arka alan oyuncuları varken beklentim karşılıklı olarak 80 baremini geçerek bizlere keyifli bir mücadele izletmelerinden yana olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …