Anasayfa / Andorra / Andorra – Gran Canaria İddaa Tahmini 10.10.21

Andorra – Gran Canaria İddaa Tahmini 10.10.21

İspanya Liga Endesa 5. hafta mücadelesinde Andorra Pazar saat 13:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.49 oran açıklamışken Rexbet ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Andorra ligin zayıf halkalarından biri 4 maçlarını da üst üste kaybettiler. Bu maçlardan sadece birini evlerinde oynadılar ve onda da güçlü Real karşısında hiç direnemediler, 58-86’lık skorla kaybettiler. Son 2 maçlarında ise deplasmanda önce denk rakiplerinden Fuenlabrada’ya 13 sayı farkla sonra da güçlü rakipleri Burgos’a 11 sayı fakrla yenildiler. İki maçta da hücumda sorunlar yaşadıklarını görmüştük. Burgos karşısında sadece 70 sayı bulabilmişler, Arteaga ile Hannah 16’şar sayıyla, Miller-McIntyre ise 13 sayı, 5 ribaund, 5 asist ile ayakta kalabilen isimler olmuşlardı. Llovet ve Sergi Garcia dışında eksikleri yok. 

Granca ise sezona iyi başlayan takımlardan biri. 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ki bu maça 2 galibiyetlik güzel bir seriyle geliyorlar. Önce deplasmanda denk rakiplerinden Malaga’yı 79-80 ile geçerken içerde bir diğer denk rakipleri Badalona’yı 84-71 ile yenmeyi başarmışlardı. O maçta Albicy 16 sayı, 6 asist ile öne çıkarken, Slaughter 14 sayı, 5 asist ve Ennis 12 sayı, 5 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Pota altından iyi destek alamamış olsalar da bu 3 önemli kısanın liderliğinde kazanmaya devam ediyorlar. Diop’un durumu maç saatinde belli olacak, başka bir eksikleri yok.

Andorra sezona beklentilerin çok altında bir giriş yaptı. 4 maçlarını da kaybettiler ve toparlanmaları gerekiyor, serbest düşüş içinde olduklarını söyleyebiliriz rahatlıkla. Granca ise sezona formda başlayan takımlardan biri. Koç Fisac’ın elinde Albicy, Slaughter, Ennis gibi 3 etkili, skorer kısa var. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bir adım önde olduklarını düşünüyorum. Hannah ve McIntyre Andorra cephesinde takımlarını maçın içerisinde tutmaya çalışacaklardır ama daha formda olan ve daha geniş bir rotasyonu olan Granca’nın hata yapmayacağını, kazanarak serisini 3 maça çıkaracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.49
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Igokea – KK Split İddaa Tahmini 22.10.21

Adriyatik Ligi 5. hafta mücadelesinde Igokea Cuma saat 19:00’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa toplam …