Anasayfa / Andorra / Andorra – Murcia İddaa Tahmini 20.09.20

Andorra – Murcia İddaa Tahmini 20.09.20

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Andorra Pazar saat 18:00’da Murcia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.42 olarak belirlemiş.

Andorra koç Navarro ile yola devam ederken kadrosunda da çeşitli değişiklikler yaptı. Ormanspor’dan tanıdığımız Kloof, Olumuyiwa, Dime, Palsson, Pauli takıma yeni eklenen isimler oldular. Hannah, Senglin, Sy, Jelinek, Perez, Diagne ve Llovet de geçen sezon olduğu gibi bu sezon da takımın önemli parçaları arasında yer alacaklar. Özellikle Hannah, Senglin, Perez üçlüsünün takıma liderlik etmeleri bekleniyor. İyi de bir hazırlık dönemi geçirdiler, Katalan ligi finalinde güçlü Barça’yı 84-85 ile geçerek şampiyonluğa uzanadılar. Pauli, Jelinek ve Diagne bu maçta forma giyemeyecekler. Sy ve Olumuyiwa’nın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Koç Alonso’nun başında olduğu Murcia ise Andorra’ya nazaran daha köklü değşiklikler yaptı takımda. Rojas, Cate, Townes, Luz geçen sezondan takımda kalan önemli isimler olurken, Lima, Frankamp, DiLeo, Jok, Radovic, Malmanis, Strawberry ve Jordan Davis yeni transferler arasında göze çarpan isimler oldular. Özellikle Frankamp, DiLeo, Strawberry ve Davis’den çok önemli katkılar bekliyorlar. Hazırlık maçlarında takım olarak pek iyi görüntü vermediler, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler ve son ikisinde üst üste çift haneli farklarla Valencia ve denk rakiplerinden Estudiantes’e kaybetmişlerdi. Diğer taraftan sezon açılışı öncesinde 3 ismin durumu belirsizliğini koruyor, Luz, Lima ve Jok’un durumlarına maç saatinde karar verilecek. 

İki takımda da önemli eksikler olacak sezon açılışı öncesi. Ancak Murcia tam kadro olsa bile Andorra’nın gerisinde bir takım bana göre. Senglin, Hannah ve Perez liderliğinde koç Navarro’nun öğrencileri kendi sahalarında oynamanın da avantajını iyi kullanacaklardır. Hazırlık döneminde de bir çok oyuncunun zaten birlikte oynamaya alışkın almasından iyi faydalandılar, adaptasyon sorunu çekmediler. Henüz hazır olmayan ve Lima, Luz, Jok gibi önemli isimlerin durumlarının halen belirsizliğini koruduğu Murcia karşısında hata yapmayacaklarını, sezona kendi sahalarında kazanarak başlayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.42
Güven Endeksi. 9Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Chalons Reims İddaa Tahmini 27.10.20

Fransa JeepElite Pro A 3. hafta erteleme maçında Dijon Salı saat 20:00’da Chalons Reims ile …