Anasayfa / Andorra / Andorra – TD Systems Baskonia İddaa Tahmini 04.04.21

Andorra – TD Systems Baskonia İddaa Tahmini 04.04.21

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Andorra Pazar saat 13:30’da TD Systems Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Andorra 26 maçın ardından hanesine 12 galibiyet yazdırdı ve 9. sırada yer alıyorlar, play-off yarışından sadece 1 galibiyet gerideler, üstelik 1 maçları eksik olduğu için bunun da avantajına sahipler. Bu sezon iç saha performansları da iyi, 13 maçtn 8 tanesini kazandılar şuana kadar. Evlerindeki son 3 maçlarını da kazandılar, güzel bir seriyle geliyorlar bu maça. Son olarak play-off yarışındaki denk rakiplerinden Manresa’yı konuk etmişler, uzatma sonunda 6 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda Estudiantes’e yine uzatma sonund 12 sayı farkla yenildiler. Hannah 29 ve Olumuyiwa 17 sayı ile direnen isimlerdi.

Baskonia ligin kalbur üstü takımlarından biri ve 27 maçtan topladıkları 20 galibiyetle 3. sırada yer alıyorlar. Ancak Euroleague’de zorlu bir çift maç haftasından çıktılar, hem mental hem de fiziksel olarak çok yorgunlar. Şimdi bir de deplasman maçına çıkacaklar. İster istemez fiziksel olarak zorlanacaklardır. Endesa sahnesindeki son 2 deplasman maçlarını zayıf rakiplere karlşı oynamışlar sırasıyla Obradoiro’yu 9 ve Bilbao’yu 13 sayı farkla geçmişlerdi. Ancak 28 Mart’taki son maçlarında kendi sahalarında Granca’ya tam 21 sayı farkla da yenilmekten kurtulamadılar.

Andorra play-off yarışında çok kritik bir döneme giriyor ve onlar adına özellikle evlerindeki her galibiyet altın değerinde olacak artık. Son 3 iç saha maçlarını kazanarak ve güzel bir seri yakalayarak da bunun ne kadar farkında olduklarını gösterdiler. Karşılarında yorgun bir Baskonia olacak, daha yeni 1 Nisan’da konuk ettikleri güçlü Efes karşısında uzatmaya giden bir maç oynadılar ve 10 sayı farkla yenilerek ciddi anlamda yıprandılar. Şimdi Andorra gibi diri bir takım karşısında işleri zor olacak. Ev sahibinin Hannah liderliğinde Baskonia’yı böyle yakalamışken direneceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (+9.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …