Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Andorra – Unics Kazan İddaa Tahmini 09.01.19

Andorra – Unics Kazan İddaa Tahmini 09.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 2.maç gününde Andorra Çarşamba saat 22:00’da Unics Kazan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamış.

Andorra iç saha ve dış saha performansı birbirinden en çok farklılık gösteren takımlardan biri. Evlerinde ateşli taraftarlarını arkalarına alıp farklı bir atmosferde, yüksek tempoda oynuyorlar ve genelde maçları bol skorlu geçiyor. Eurocup’da oynadıkları son 2 iç saha maçında da bunu gördük, sırasıyla 171 ve 167 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Liga Endesa’daki son iç saha maçlarında ise tam 178 sayı çıkmıştı.

Unics Kazan ise normalde kontrollü ve savunma odaklı bir takım olsa da Henry ve McCollum gibi iki açık alanda etkili olabilen guardla rakibin tempo yaptığı maçlarda rahatlıkla bu duruma ayak uydurabilen ve 90 sayılara ulaşabilen bir takım. Son 2 VTB maçlarında da bunu gördük, Minsk’e 88 ve Enisey’e tam 95 sayı atmışlardı.

Andorra Albicy yönetiminde tempoyu sürekli forse eden ve açık alanda koşmayı seven oyunculardan kurulu bir takım. Özellikle evlerinde oynadıklarını bu özellikleri daha çok ön plana çıkıyor. Unics Kazan’ın da Henry ve McCollum liderliğinde bu tempoya uyum sağlayacağını, iki takımın da 85 sayılara ulaşacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (158.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …