Anasayfa / Andorra / Andorra – Valencia İddaa Tahmini 23.10.21

Andorra – Valencia İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Andorra Cumartesi saat 21:45’de Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Andorra sezona istediği gibi başlayamadı, 6 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Ancak önemli olan nokta son 2 maçlarını üst üste kazanarak bu galibiyetleri elde etmiş olmalarıydı. İçerde denk rakiplerinden Granca’yı 16 sayı farkla geçerken sonrasında deplasmanda yine denk rakiplerinden Badalona’yı 73-79 ile yenmeyi başarmışlardı. Noua 26 sayı, 4 ribaund ve Hannah 14 sayı ile o maçın yıldızları olmuşlardı. Llovet, Sergi Garcia, Tyson Perez’den bu maçta da faydalanamayacaklar. 

Yarasalar ise 6 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve sakatlıkların can sıktığı dönemde zorlanıyorlar. Son 2 maçlarında içerde Real’den 14 sayı farkla yenilirken sonrasında geçen hafta Burgos’u deplasmanda 65-69 ile yenerek önemli bir hamle yapmışlardı denk rakipleri karşısında bu kadar fazla eksiğe rağmen. Bu maçta da Dubljevic, Prepelic, Tobey, Claver gibi önemli isimlerinden faydalanamayacak koç Penarroya. Labeyrie, Hermannsson, Rivero, Dimitrijevic gibi isimlerin mutlaka devreye girmeleri gerekecek bu kadar eksik varken.

İki takım arasında normal şartlar altında bir kalite farkı var elbette. Ama Valencia’nın önemli eksiklerinin olması bu aradaki farkı ciddi anlamda azaltmış durumda. Andorra güçlü rakibini Dubljevic, Prepelic, Tobey, Claver gibi önemli isimlerinden yoksun yakalamışken mutlaka zorlayacaktır. Hatta evlerinde ateşli taraftarlarını arkalarına alarak galibiyete ulaşmaları da kesinlikle sürpriz olmayacaktır. Bu nedenle Hannah ve Noua liderliğinde iyi işler çıkarmasını beklediğim Andorra lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Prometey – Sassari İddaa Tahmini 08.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi A grubu 5. hafta mücadelesinde Prometey Çarşamba saat 20:00’da Sassari ile karşılaşacak. …