Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Andorra – Zenit İddaa Tahmini 23.01.19

Andorra – Zenit İddaa Tahmini 23.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 4.hafta mücadelesinde Andorra Çarşamba saat 22:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 168.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 166.5 olarak belirlemiş.

Andorra takımın önemli isimlerinden Jelinek’den yoksun oynamasına rağmen son haftalarda Albicy liderliğinde aldığı önemli sonuçlarla dikkat çekti. Liga Endesa ve Eurocup’daki son 4 maçlarını da üst üste kazanmayı başardılar. Evlerinde de 4/4 ile ilerliyorlar. Son 3 iç saha maçlarında da yüksek tempo ve bol skor izledik, sırasıyla 178, 166 ve 185 sayı izlemiştik bu maçlarda.

Zenit cephesinde ise koç Plaza’nın göreve gelmesiyle bir toparlanma sürecine girildi. Ancak sakatlıklar onların da canını sıkıyor, Panin ve Desyatnikov’un yanısıra esas önemli eksikleri kaptan Karasev. Ancak bu eksiklere rağmen son maçlarda CSKA’yı iç sahada 93-86 yendiklerini de unutmamak lazım. Son 5 resmi maçlarından 4 tanesinde de yüksek tempoda ve bol skorlu mücadeleler izlettiler bizlere, hepsinde 168 baremi aşılmıştı.

İspanyol ekibi evindeki maçlarda ciddi yüksek tempolarda oynuyor ve bizlere bol skorlu keyifli maçlar izlettiriyorlar son haftalarda. Albicy yönetiminde açık alanı Avrupa’da en verimli kullanan takımlardan biri. Zenit de Armand’ın iyileşmesi ve Reynolds’un daha iyi kullanılmasıyla CSKA’ya tam 93 sayı atmayı başarmıştı. Bu maçta da tempolu oynayan rakibine karşı aynı şekilde cevap vereceğini ve Karasev olmasa da etkili kısalarıyla rahatlıkla 85 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum. Bizleri keyifli ve bol skorlu bir maç bekliyor.

İddaa Oranı: ÜST (168.5) / 1.70
Bets10 Oranı:ÜST (166.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası‘nda mücadele edecek 2 takım Kanada ile Yeni Zelanda Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. Çarşamba …