Anasayfa / Antibes / Antibes – Limoges İddaa Tahmini 22.09.18

Antibes – Limoges İddaa Tahmini 22.09.18

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Fransa JeepElite Pro A ilk hafta mücadelesinde Antibes Cumartesi saat 21:30’da Limoges ile karşı karşıya gelecek. Hem Bets10 hem de İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Antibes geçtiğimiz sezon ligi 16.sırada tamamlamış ve vasat bir takım olduğunu kanıtlamıştı. Bu sezon için ise koç Espinosa yönetiminde bazı değişikliklere gittiler. Takımdan ayrılan önemli isimler şöyleydi; Jerel Blassingame, Mouphtaou Yarou, Vincent Sanford. Takıma katılan değerli isimler ise; Louis Campbell, Trevor Thompson, Viktor Gaddefors, Aigars Skele, Danny Gibson oldular. Ayrıca ellerinde Tim Blue gibi önemli bir skor opsiyonu da var. Antibes’in geçtiğimiz sezona göre ne uzayıp ne kısaldığını söyleyebiliriz.

Limoges geçtiğimiz sezonu 4.sırada bitirmiş ve play-off’da yarı finale kadar çıkmıştı. Ancak orada güçlü Monaco’ya direnmesine rağmen 2-1 kaybetmiş ve veda etmişti. Bu sezon hem Eurocup hem de Pro A için iyi bir kadro kurdular. Takıma katılan değerli isimler; Isaiah Miles, Dwight Hardy, Samardo Samuels, Jonathan Rousselle, Jerry Boutsiele, London Perrantes oldular. Ayrılan kritik isimler ise; Dru Joyce, Joseph Jones, Tautvydas Lydeka, Danny Gibson, Kenny Hayes, Brian Conklin oldular. Bu yeni Limoges’un daha güçlü olduğunu söylemek yanlış olmaz ki hazırlık döneminde Euroleague finalisti Fenerbahçe’yi de devirmeyi başarmışlardı.

Antibes kadrosunu yenilemiş olsa da halen ligin vasat takımlarından biri. Diğer taraftan Limoges önemli hamleler yaptı ve hazırlık döneminde güçlü Fenerbahçe’yi de yenerek sezona ne kadar hazır olduklarını net olarak gösterdiler. Evet Antibes zor bir deplasman ama ben yine de Limoges’un geniş ve kaliteli kadrosuyla sezona bir galibiyetle başlayacağını, açılan küçük handikapı da geçmekte sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) / 1.90

Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …