Anasayfa / Antwerp Giants / Antwerp Giants – Ionikos İddaa Tahmini 09.11.21

Antwerp Giants – Ionikos İddaa Tahmini 09.11.21

FIBA Europe Cup 5. hafta mücadelesinde Antwerp Giants Salı saat 22:00’da Ionikos ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 154.5 olarak belirlemiş. 

Belçika temsilcisi 4 maçından 3 tanesini kazandı ve grubun favorilerinden biri konumundalar. Bu maçlarda genelde düşük tempo ve paralel olarak düşük skor izlemiştik. Bu maçlarda ortalama 150 sayı üretilmişti sadece.  Son maçta da konuk oldukları Sporting karşısında zorlanmışlar ve hücumda sınıfta kalan bir perfornansın ardından 77-53 gibi farklı bir skorla yenilmişlerdi. O maçta Cofer 10 sayı, 2 ribaund ve Tiby 10 sayı, 3 ribaund, 3 asist ile direnmeye çalışan isimler olmuşlar ama yetersiz kalmışlardı. 

Yunan ekibi ise 4 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son 3 maçlarını da üst üste kaybettiler ve işler hiç yolunda gitmiyor. Zaten bu maçı kaybetmeleri durumunda da gruptan çıkma şansları kalmayacak artık. Bu arada başarısız performanslarının temel sebebi hücumdaki düşük performansları idi, ortalama 72 sayı ile üretebiliyorlar sadece. Son 2 maçlarında önce içerde Mons’u 74-77’lik skorla kaybetmişler, sonra da lig maçında deplasmanda Lavrio’yu son nefeste 59-61’lik skorla yenmeyi başarmışlardı ve yine düşük skorlu bir maç izlemiştik.

İki takım arasında kalite anlamında fark olduğunu düşünmüyorum. Hatta iki takımın da benzer özellikleri sahada da çok fazla. İki ekip de üretimde sınırlı bir performansa sahipler, buna karşın savunmada mesai ve enerji harcamayı seviyorlar. Bir tarafta kazanırsa ilk 2 sırayı garantileyecek Antwerp diğer tarafta kaybederse elenecek olan Ionikos var. Maçın bu denli stresli olmasının takımların hücum performanslarına daha fazla negatif etki edeceğini düşünüyorum. Bununla beraber takımların savunma performanslarını ve düşük hücum potansiyellerini de düşününce alt seçeneği mantıklı görünüyor. 

İddaa Oranı: ALT (156.5) – 1.53
Rexbet Oranı: ALT (154.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

BC Kalev – Strasbourg İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. hafta mücadelesinde BC Kalev Salı saat 20:00’da Strasbourg ile …