Anasayfa / Antwerp Giants / Antwerp – Limburg Utd İddaa Tahmini 19.05.24

Antwerp – Limburg Utd İddaa Tahmini 19.05.24

BNXT League yarı final serisi 3. maçında Antwerp Pazar günü saat 16:00’da Limburg Utd ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 152.5 olarak belirlemiş.

Antwerp seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Ama buna rağmen deplasmandaki ilk maçta iyi direnmiş, savunmada sıkıntı yaşadığı için 76-81’lik skorla kaybetmişti. İkinci maçta ise yine deplasmanda olmasına rağmen bu kez savunmayı kendi standartlarına getirmiş ve rakibi sadece 66 sayıda tutarak 11 sayı farkla net bir galibiyet almış, servis kırmıştı. Artık sadece kendi sahasındaki maçları kazanarak finale yürüme şansı var.

Limburg seriye saha avantajı ile başlayan taraftı. Nitekim ilk maçı da istedikleri gibi oynayıp rakibin savunma direncini kırarak 76-81’lik skorla kazanmışlardı. Ama yine evlerinde oynadıkları 2. maçta rakibin sert ve disiplinli savunmasına karşı bu kez üretimde zorlandılar, kısır kaldılar. Sadece 66 sayı üretebildikleri o maçı 11 sayı farkla kaybettiler ve saha avantajını da rakibe kaptırmış oldular. Artık deplasmanda kazanmadan final bileti alamazlar. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu serinin Limburg ayağındaki ilk  2 maçta görmüştük. Antwerp’in ikinci maçta savunmada dişini göstermesi ile beraber serinin düşük tempoda yarı saha basketboluna daha yatkın hale geldiğini gördük. İlk maçta Antwerp’in ürettiği 81 sayının standart üstü olduğunu söyleyebiliriz. Bu maçta da kimin kazanacağını kestirmek güç ama bununla beraber yine savunma odaklı bir basketbol beklediğimde tercihimi alt seçeneğinden yana yapacağım, iki takımın da 75 sayının altında kalması beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: ALT (153.5) – 1.56
Bets10 Oranı: ALT (152.5) – 1.68
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …