Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 14.05.24

Anwil Wloclawek – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 14.05.24

Polonya Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Anwil Wloclawek Salı günü saat 18:45’de Spojnia Stargard ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar. 

Normal sezonu lider olarak tamamlayan ve en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olarak görülen Anwil, daha çeyrek final serisinde aşırı zorlanmışa benziyor. Evet evlerindeki 2 maçı kazanarak avantajlarını kaybetmediler ama deplasmanda da varlık gösteremeden kayıplar yaşayınca durum 2-2 oldu… Şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Buradaki son maçı 98-84 ile farklı kazanmışlardı. 

Spojnia normal sezonu 8. sırada bitirmesine rağmen bu zorlu seride güçlü rakibi Anwil karşısında şuana kadar çok iyi direndi. Evet servis kıramadılar ama evlerinde de hata yapmadılar ve bu sayede de seriyi 5. maça taşımayı başardılar. Evlerindeki son maçı 86-68 gibi dominant bir skorla kazanarak da rakibe kesinlikle kolay lokma olmadıklarınn mesajını vermişlerdi. O maçta Stephen Brown 19 sayı, 5 ribaund, Gruszecki 16 sayı, Daniels 13 sayı, 4 ribaund, Langovic 13 sayı, 7 ribaund ve Stein 12 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Bu seride iki takım da evlerinde hata yapmadılar ve bu nedenle de 5. maça yani karar maçına geldik zaten. Serinin bir diğer ortak noktasının da hücum performansları olduğunu belirtelim. İki ekip de sadece birer maçta 80 sayının altına düştüler. Dolayısıyla bu tamam mı devam mı maçında da hücum performanslarının ön planda olmasını bekliyorum. Ev sahibi Anwil’i bir adım önde görsem de Spojnia’nın en az 80 sayı ile karşılık vermesini bekliyorum. Bu nedenle önceliğim toplam baremden üst seçeneği olacak bu zorlu maçta. 

İddaa Oranı: ÜST (160.5) – 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (160.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …