Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 14.05.23

Anwil Wloclawek – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 14.05.23

Polonya Ligi çeyrek final serisi 4. maçında Anwil Wloclawek Pazar günü saat 18:30’da Wilki Morskie Szczecin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemiş.

FIBA Europe Cup şampiyonu Anwil, liginde ise normal sezonu 7. sırada bitirmiş, beklentilerin altında kalmıştı. Ama ilk turda kolay lokma olmadığını gösterdi. İlk 2 deplasman maçında önce direnip 5 sayı farkla kaybetmişler ama sonrasında 1 sayı ile de olsa kazanarak servis kırmışlardı. 3. maçta ise evlerinde oynamalarına rağmen avantajlarını kullanamadılar ve 75-84 ile kaybettiler… Hücumda beklentileri karşılayamadıkları o maçta Williams 14 sayı, 6 ribaund, Sobin 12 sayı, Moore 11 sayı, 5 asist ve Sanders 11 sayı, 4 asist ile direnen isimlerdi.

Normal sezonu 2. sırada bitiren Szczecin aslında normal şartlarda rahat bir seri oynamalıydı. Ama ligin 7. sırasındaki takım Europe Cup şampiyonu olmuş kaliteli ve formda bir takım olunca haliyle zorlandılar, hatta 2. maçta evlerinde kaybederek saha avantajını da yitirdiler fakat hemen reaksiyon göstererek son maçta bu kez onlar deplasmanda kazandılar ve saha avantajlarını tekrar ellerine aldılar. Hücumda etkili olarak 84 sayı ürettikleri son maçta Cuthbertson 20 sayı, 7 ribaund ile yıldızlaşırken, Meier 18 sayı, Brown 13 sayı ve Faynes 11 sayı, 12 ribaund ile öne çıkan diğer isimlerdi.

Normal sezon performanslarına ve puan tablosuna baktığımızda Szczecin için serinin net favorisi diyebiliriz ama Europe Cup’ı kazanmış ve sezonun ikinci yarısında çıkış yakalamış olan Anwil kesinlikle çok ciddi bir rakip ki bunu Szczecin’i 2. maçta deplasmanda yenerek gösterdiler. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve kolay pes etmeyeceklerini düşünüyorum. Williams, Moore, Sanders gibi silahlarla taraftar desteğini de arkalarına alarak düşük farkla da olsa kazanıp seriyi 5. ve son maça, Szczecin’in sahasına taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …