Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – Wurzburg İddaa Tahmini 11.09.23

Anwil Wloclawek – Wurzburg İddaa Tahmini 11.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Anwil Wloclawek Pazartesi günü saat 17:00’da Wurzburg ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Anwil geçen sezon çeyrek finalde elenmişti ve beklentilerin altında kalmıştı. Bu sezon en azından ilk 4 takım arasında yer almak istiyorlar. Koç Frasunkiewicz ile yola devam ederken kadrolarını da bu ölçüde güçlendirmeye çalıştılar. Petrasek, Joesaar, Laczynski yola devam ettikleri isimler olurken, Victor Sanders, Kalif Young, Garbacz, Amir Bell, Tanner Groves ve Schenk takıma ekledikleri önemli parçalar oldular. Son olarak Astoria’yı 99-67’lik skorla ezip geçmişlerdi.

Wurzburg ise geçen sezon beklentileri aşmış ve play-off yarışına dahil olmuş, bileti son haftalarda kaçırmıştı. Yeni sezonda da hedefleri alt sıralardan uzak kalmak ve play-off yarışına dahil olmak. Tecrübeli Sloven koç Filipovski ile yola devam ediyorlar ve tecrübeli forvet Hoffmann dışında kadroyu tamamen yenilediler. Tubingen’den Amerikalı forvet Seljaas, Heidelberg’den Ugrai, Bayreuth’dan Livingston, Frankfurt’dan Washington, Hubner’den Darius Perry ve Oldenburg’dan Owen Klassen takımın yeni parçaları olacaklar. Son hazırlık maçlarında Hamburg’a 89-75 ile kaybetmişlerdi. 

Kağıt üstünde iki takım arasında farklar var, bana göre Anwil’in daha kaliteli bir kadrosu var. Bu maçta da favori olduklarını düşünüyorum. Diğer yandan bir hazırlık maçı olması ve iki takım da yeni oyuncuların fazla sayıda olması nedeniyle taraf ya da handikap bahisleri riskli görünüyor. Bunun yerine takımların tempo odaklı basketbollarına ve hücum potansiyellerine güverek tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (161.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Kanada İddaa Tahmini 19.07.24

Orleans’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Cuma günü saat 22:10’da Kanada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …