Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Beşiktaş Sompo Sigorta İddaa Tahmini 01.03.20

Arel Üniversitesi Büyükçekmece – Beşiktaş Sompo Sigorta İddaa Tahmini 01.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 21.hafta mücadelesinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece Pazar saat 20:00’da Beşiktaş Sompo Sigorta ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Büyükçekmece sadece 3 galibiyet alabildi ve düşme hattından kurtulabilmek için en yakın rakibi ile aralarında 4 maçlık bir fark oluşmuş durumda. Yani artık işleri çok zor ve her maç biraz daha kabulleniyorlar durumu. Zaten bir türlü tüm yabancılarından faydalanamıyorlar. Milli aradan sonraki ilk maçta da Andrews, Eldridge, Hayes üçlüsünü bir arada kullanmayı başarmış olsalar da bu kez Upshaw’dan faydalanamamışlar ve Bandırma’dan tam 34 sayı fark yemişlerdi.

Beşiktaş ise sadece 2 yabancı ile mücadele ediyor olsa bile halen dirençli ve iyi basketbol oynayan bir takım. İsmet, Samet ve Burak Can’dan çok iyi verim alıyor koç Bıyıktay. Aradan dönüşteki ilk maçta da konuk ettikleri Afyon’u Crawford’un 48 sayılık tarihi performansına rağmen 2 sayı ile de olsa yenmeyi başarmışlardı. 10 galibiyetle ve averajla 8.sıradan play-off potasına girmiş durumdalar, artık kalan maçlarda minimum hata yapmaları gerekiyor.

Büyükçekmece’nin ligde kalması her geçen maçla birlikte mucize statüsüne girmeye başladı. Çünkü 8 Aralık’tan bu yana oynadıkları 10 maçta da galibiyet yüzü görmediler. Ayrıca son 2 maçta da rakiplerine hiç direnç gösteremeden 25 ve 34 sayılık farklarla teslim oldular. Beşiktaş ise sadece 2 yabancı oyuncu ile mücadele etmesine karşın İsmet artı yerli oyunculardan çok iyi katkı alarak play-off hedefinde emin adımlarla ileliyor. Siyah beyazlılar havlu atmış gibi görünen Büyükçekmece karşısında deplasmanda da olsa fazla zorlanmayacaktır, hatta çift haneli farklarla kazanmaları beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.62
Bets10 Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …