Anasayfa / Argentino / Argentino – Comunicaciones İddaa Tahmini 29.05.24

Argentino – Comunicaciones İddaa Tahmini 29.05.24

Arjantin Ligi play-out serisi ilk maçında Argentino Çarşamba günü saat 03:00’da Comunicaciones ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışlar.

Argentino normal sezonu 19. sırada tamamladığı için bu seriye saha avantajı ile başlayacak. Ligin son döneminde sergiledikleri performanslara baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın düşük skorlar olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 141 sayı ve 151 sayı üretilmişti. Payton-Clottey, Granberry, Poole, Cangelosi, Centeno takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Comunicaciones ise normal sezonu 20. ve son sırada bitirmişti. Dolayısıyla da bu seriye dezavantajlı konumda başlıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise durumlarının pek de iç açıcı olmadığını görebiliyoruz tahmin edeceğiniz üzere. Nitekim son 3 maçlarını üst üste kaybederken bir diğer ortak noktanın da düşük skorlar olduğunu söyleyebiliriz, sırasıyla 153 sayı, 126 sayı ve 151 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Ligden düşen takımın belirleneceği play-out serisindeki takımlar ne tesadüf ki normal sezonun son maçında, 18 Mayıs’da yine bu sahada karşılaşmışlar ve ev sahibi Argentino rakibini iyi bir savunma performansı eşliğinde zorlanmadan 83-68 gibi farklı bir skorla geçmişti. Bu zorlu serinin ilk maçında Comunicaciones’in bu kez kolay lokma olmamak için direnebileceğini düşünüyorum, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Ama düşük tempo ve savunma odaklı basketbol beklentim devam ediyor. 

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.67
intobet Oranı: ALT (155.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …