Anasayfa / Aris / Aris – PAOK İddaa Tahmini 20.04.22

Aris – PAOK İddaa Tahmini 20.04.22

Yunansitan Ligi 23. hafta mücadelesinde Aris Çarşamba saat 20:00’da PAOK ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 153.5 olarak belirlemiş.

Aris ligin orta şekerli takımlarından biri. 21 maçtan 9 tanesini kazandılar ve bir çok rakibinden maç fazlasıyla beraber kendilerine 5. sırada yer buldular. Son 3 maçlarından ise ikisini kaybettiklerini gördük, pek de formda değiller. Bu maçların son ikisinde ise özellikle üretimde kısır kaldıklarını gördüki, önce deplasmanda güçlü Olympiakos’a karşı sadece 67 sonra da yine deplasmanda denk rakiplerinden Peristeri karşısında 70 sayıda kalmışlardı. 

PAOK ise rakibinden sadece 1 galibiyet geride ve 2 maçları eksik olduğu için play-off potasının dışında kalmış durumdalar. Ama eksik maçları galibiyetle tamamlayabilirlerse play-off ptoasna atabilirler kendilerini. Son 3 maçlarına baktığımızda onların da 2 maçta üretimde epey zorlandıklarını gördük, sırasıyla Olympiakos’a içerde 73 ve deplasmanda Larissa’ya 70 sayı gönderebilmişlerdi.

Ligin orta sıralarını daha doğrusu play-off yarışını yakından ilgilendiren bir kaşrılaşma olacak. İki takım da son haftalarda bizlere düşük tempoda oynayıp savunma odaklı bir basketbol seyrettirdi genelde. Play-off yarışı açısından kritik olacak bu maçta da hücum performanslarından çok savunma performanslarını konuşacağımızı, bizlere sert ve düşük skorlu bir maç izlettireceklerini tahmin ediyorum. İki takımın da 75 bandının altında kalması beni şaşırtmaz, bu nedenle de tercihimi alt seçeneği olarak belirledim. 

İddaa Oranı: ALT (154.5) – 1.49
Rexbet Oranı: ALT (153.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …