Güncel
Anasayfa / Arjantin Milli Takımı / Arjantin – Yunanistan İddaa Tahmini 06.07.19

Arjantin – Yunanistan İddaa Tahmini 06.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası 9.-12. klasman mücadelesinde Arjantin Cumartesi saat 20:30’da Yunanistan ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları netleştirmemişken Bets10 ise Arjantin lehine handikapı 1.5 olarak açıklamış.

Arjantin turnuvanın bana göre güçlü takımlarından biriydi ki bunu da grup maçlarını namağlup tamamlayarak göstermişlerdi zaten. Ancak ne olduysa son 16 maçında vasat Porto Riko karşısında adeta basiretleri bağlandı ve 57-77 kaybederek büyük bir sürprize imza attılar. Sonrasında ilk klasman maçlarında ise Yeni Zelanda karşısında zorlansalar da 5 sayı farkla kazanmışlardı.

Yunanistan da bir diğer hayal kırıklığı oldu benim için. Ev sahibi avantajı ile yer aldığı turnuvada grup maçlarında sadece 1 maç kazanırken son 16 maçında ise güçlü Fransa karşısında kazanmaları sürpriz olsa da en azından direnmeleri bekleniyordu ama onlar 46-77 gibi yıkıcı bir skorla mağlup oldular. Sonrasında ilk klasman maçlarında ise vasat Senegal’i uzatma sonunda 5 sayı farkla yenebildiler.

Arjantin Barcelonalı Bolmaro liderliğinde etkili olan bir takım. Karşılarında ise Olympiakoslu Arsenopoulos yönetiminde yol almaya çalışan bir Yunanistan var. Son maçlarda da gördük ki Arjantin daha komple ve disiplinli bir takım. Senegal’i bile uzatma sonunda yenebilen, konsantrasyonunu kaybetmiş Yunanistan karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (+1.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …