Anasayfa / Arka Gdynia / Arka Gdynia – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 13.04.22

Arka Gdynia – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 13.04.22

Polonya Ligi 30. ve son hafta mücadelesinde Arka Gdynia Çarşamba saat 18:30’da Slam Stal Ostrow ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Gdynia ligin orta altı takımlarından biri, şuana kadar 11 galibiyet toplayabildiler ve bu maça sadece formalite için çıkacaklar çünkü düşme hattı ya da play-off ile bir ilgileri kalmadı. Zaten son 4 maçlarından 3 tanesini kaybederken bu anlamda konsantrasyon sorunları yaşadıklarını net olarak görmüştük. Son maçta da konuk ettikleri Trefl’a 8 sayı farkla yenilmişlerdi. O maçta Durham 21 sayı, 3 ribaund, 3 asit ve Woloszyn 20 sayı, 3 ribaund ile ayakta kalmaya çalışmışlar ama yetersiz kalmışlardı. 

Son şampiyon Ostrow bu sezonun da en iddialı takımlarından biri. 29 maçtan 21 tanesini kazandılar ancak liderlik şansları kalmadı. Artık hedefleri bu maçı kazanarak Anwil’in kaybetmesini beklemek, böylece sezonu ikinci sırada tamamlayarak finale kadar ev sahibi avantajını korumuş olacaklar. Deplasman karnelerine baktığımızda üst üste 4 maç kazandıktan sonra 6 Nisan’da denk rakiplerinden Gora’ya son nefeste 86-85 ile kaybettiklerini görmüştük. O maçta Palmer 20 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Kulig 13 sayı, 8 ribaund ve Drechsel 12 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimler olmuşlardı.

Elbette Ostrow puan tablosunun da gösterdiği üzere rakibinden bir kaç kademe önde olan, şampiyonluk hedefi bulunan bir ekip. Gdynia’nın bu maça sadece formalite için çıkacak olması ile beraber işleri daha kolay olacaktır. Bu maçı kazanarak ikinci sırayı garantilemek için rakipleri Anwil’in kaybetmesini beklemek isteyeceklerdir. Bu yolda da iddiası kalmayan rakibin direncini fazla zorlanmadan kıracaklarını, Palmer liderliğinde kazanırken çift haneli farkları da bulacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-10.5) – 1.51
Rexbet Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …