Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Boulazac İddaa Tahmini 01.02.20

AS Monaco – Boulazac İddaa Tahmini 01.02.20

Fransa JeepElite Pro A 21.hafta mcüadelesinde AS Monaco Cumartesi saat 20:30’da Boulazac ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Monaco EuroCup ve Pro A’da ufak bir düşüş yaşadıktan sonra haftaiçi konuk ettiği Rytas’ı tam 25 sayı farkla geçerek moral depoladı. Ligdeki son iç saha maçlarında ise Pau Orthez’i 13 sayı farkla geçmişlerdi. Bu sezon Pro A sahnesinde evlerinde oynadıkları 9 maçı da kazandılar, bileklerini bükebilen çıkmadı. Bu maçlarda rakiplere ortalama 15 sayı farkla üstünlük kurdular. Bost ve Cole liderliğinde son maçlarda tekrar ritmlerini buldular.

Boulazac 20 maçtan 6 tanesini kazanabildi ve düşme hattından sadece averajla uzaktalar şuanda. Deplasman karneleri de çok kötü, 10 maçtan 9 tanesini kaybettiler. Bu maçlarda rakipler onlara ortalama 9 sayı farkla üstünlük kurmuşlardı. Evden uzaktaki son 2 maçlarına baktığımızda ise sırasıyla Le Mans’a 21 ve Limoges’a 13 sayı farkla kaybettiklerini gördük, deplasman karneleri daha da kötüye gidiyor son haftalarda. 

Monaco son maçta bu sahada Rytas engelini tam 25 sayı farkla geçerek moral depolamıştı. Sıralamada Asvel’in bir adım gerisindeler ve liderlik yarışından kopmamak için bu tarz zayıf rakiplere karşı özellikle iç sahada hata yapmamaları gerekiyor. Son maçlarda taraftarları önünde yakaladıkları ritmi devam ettireceklerini, Boulazac’ı çift haneli farklarla, handikapı geçerek yenebileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Barcelona – Bilbao İddaa Tahmini 27.09.20

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde Barcelona Pazar saat 13:30’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa toplam …