Anasayfa / 7DAYS EuroCup / AS Monaco – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.04.21

AS Monaco – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.04.21

7DAYS EuroCup yarı final serisi ilk maçında AS Monaco Salı saat 20:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Monaco çeyrek finalde Buducnost karşısında beklediğimden fazla zorlanmış ama yine de 2-1 ile seriyi geçerek adını yarı finale yazdırmıştı. Son maçta Karadağ ekibini 90-87 ile geçerek özellikle hücumda ne kadar formda olduklarını gösterdiler ki ardından 3 Nisan’da kendi sahalarında oynadıkları lig maçında da Orleans’i yine 92 sayı atarak ve 12 sayı farkla geçmişlerdi. Çeyrek final serilerinin MVP’si seçilen Lessort dışında Gray de takımın diğer formda ismi.

İspanyol ekibi ise sezona çok iyi başlayamasa da son haftalarda ritmini bulmuş, formda ekiplerden biri. Çeyrek finalde de denk rakipleri Levallois’yı iki maçta da geçerek süpürmüşler ve adlarını yarı finale yazdırmışlardı. Ardından onlar da 3 Nisan’da kendi sahalarında bir lig maçı oynadılar ve Zaragoza’yı 84-76 ile geçerek moral depoladılar. Albicy ve Costello’nun yanı sıra Kilpatrick, Slaugter ve Okoye de takımın diğer kıpırdanmaya başlayan silahları arasında yer alıyorlar.

Kağıt üstünde denk takımlar olsalar da Monaco Lessort liderliğinde pota altında daha dominant bir takım ve Gray, Knight, Bost gibi isimlerle de Granca’nın güçlü kısa rotasyonu karşısında cevapsız kalmayacaklarını düşünüyorum. Zaman zaman İspanyol ekibi onları elbette zorlayacaktır ama kendi sahalarında seriye mağlubiyetle başlamayacaklarını, ilk maçı ne yapıp edip kazanarak yollarına devam edeceklerini tahmin ediyorum. Çeyrek finalde ilk maçta son saniyede yaşadıkları kayıptan ders çıkardıklarını umuyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …