Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 02.03.23

AS Monaco – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 02.03.23

Turkish Airlines Euroleague 26. hafta mücadelesinde AS Monaco Perşembe günü saat 23:00’da Maccabi Tel Aviv ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin galibiyeti durumunda limiti 168.5 olarak açıklamışlar.

Monaco bu sezonun iddialı ilk 4 takımlarından birisi. Play-off’a ev sahibi avantajı ile girmek istiyorlar. Son dönemde küçük bir düşüş yaşayıp, 3 maçtan ikisini kaybetmiş olsalar da topladıkları 15 galibiyetle bu hedef doğrultusundaki iddialarını devam ettiriyorlar. Evlerinde oynadıkları son 3 maçtan ikisinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 189 ve 186 sayı üretilmişti o maçlarda. Ayrıca son 5 iç saha maçlarından 4 tanesini de kazandıklarını, ev sahibi avantajını iyi kullandıklarını da belirtelim. Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Maccabi ise son dönemde bir çıkış yakaladı, son 3 maçtan ikisini kazandılar ve bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak play-off potasında kendilerine yer buldular. Ama onlar gibi tam 4 takım daha var aynı galibiyet sayısına sahip! Dolayısıyla çok ama çok çetin bir play-off yarışının tam ortasında olduklarını söyleyebiliriz. Bu noktada deplasman karnelerine baktığımızda ise sınıfta kaldıklarını görüyoruz, 13 maçtan tam 10 tanesini kaybettiler evden uzakta… Son 3 deplasman maçlarına baktığımızda ikisini kaybetmelerinin yanısıra bilzere 184 ve 187 sayı izletmişlerdi. Hollins ve Poythress’ın sakatlıkları devam ederken Adams’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım adına da sezonun kritik maçlarından birisi olacak. Monaco 4. sıra yarışında temsilcimiz Fenerbahçe ile önemli bir viraja girdi. Maccabi de play-off bileti kapabilmek için kendisiyle konumda olan, eşit galibiyet sayısına sahip 4 takımla birden mücadele etmek zorunda. Ama Monaco’nun elinde çok daha iyi bir kadro olduğunu ve iç saha avantajını iyi kullandığını düşünüyorum ki Maccabi’nin de evden uzakta ligin en kötü 2 takımından biri olduğunu biliyoruz. Bunun yanında iki takımın da ellerinde James, Okobo, Loyd, Brown, Baldwin, Adams (oynarsa) gibi çok önemli kısa skorerler var. Yani beklentim yüksek skorlu bir Monaco galibiyetinden yana olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 & ÜST (168.5) – 2.26
Bets10 Oranı: MS 1 & ÜST (168.5) – 2.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …