Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 23.09.20

AS Monaco – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında AS Monaco Çarşamba saat 20:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 78.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 82.5 olarak belirlemiş.

Koç Mitrovic’I göreve getiren Monaco, kadrosunda da önemli değişiklikler yaptı ve bu sezon da hem Pro A hem de EuroCup’ın favorilerinden biri konumundalar. Darral Willis, Dee Bost, Marcos Knight, Wesley Saunders, O’Brien, Carrington, Lessort ve Inglis takımın önemli silahları olacaklar. Hazırlık maçlarında da iyi Alman takımlara karşı yüksek tempo oynadılar ve bol skor ürettiler. Bayern’e 90, Ulm’a 95 ve Bamberg’e 85 sayı gönderdiler. Özellikle O’Brien, Willis ve Carrington’ın performansları koç Mtirovic’I çok memnun etmiş durumda.

Levallois ise bu sezon EuroCup’da mücadele edecek ve buna göre kadro kurdular. Geçen sezondan hatırlayacağınız Chikoko, Rob Gray, Michineau yine takımın önemli silahlarından olacak. Koç Zdovc’un kadroya yeni kattığı isimlerden sakatlanan Halilovic’in yerine Marei, Anthon Brown, Brandon Brow, Tomer Ginat ve Lahaou Konate de öne çıkan isimler oldular. Hazırlık maçlarında genelde vasat takımlara karşı oynadıkları için savunmada sorun yaşamadılar. Hücumda ise Brandon Brown’ın takıma ısındığını gördük.

Monaco sadece Pro A’nın değil EuroCup’ın da güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Her pozisyonda en az iki tane güvenilir silaha sahip koç Mitrovic. Bununla beraber Boost, Knight, Saunders, Carrington gibi isimler tempoyu çok seviyorlar, açık alanı çok verimli kullanıyorlar. Onları Willis ve Lessort gibi mobil uzunlarla da destekledikleri için 90 sayılara çıkmakta hiç zorlanmadıklarını gördük hazırlık maçlarında. Bu maçda da evde oynamanın avantajıyla tempoyu forse ederek etkili hücum edip, 80 sayıları geçerek kazanacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (78.5) – 1.40
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (82.5) – 1.98
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Krka – Igokea İddaa Tahmini 21.10.20

Adriyatik Ligi 2. hafta erteleme maçında Krka Çarşamba saat 18:00’da Igokea ile karşılaşacak. JetBahis toplam …