Güncel
Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Olimpia Milano İddaa Tahmini 20.03.24

AS Monaco – Olimpia Milano İddaa Tahmini 20.03.24

Turkish Airlines Euroleague 30. hafta mücadelesinde AS Monaco Çarşamba günü saat 21:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Monaco tam 8 maçtır Euroleague sahnesinde kaybetmeyen, istim üstünde olan ekiplerden birisi. Bu sayede de 19 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. İkinci sıra için yarıştıkları Barça’nın sadece 1 adım gerisindeler. Tabi alttan gelen 3 tane 18 galibiyetli ekibin de onları yakından takip ettikleri bir ortam var! Evlerindeki karnelerine baktığımızda son olarak Kızıl Yıldız’a acımadıklarını ve tam 18 sayı farkla kazandıklarını görebiliriz. Geçen hafta deplasmanda zayıf Alba karşısında zaman zaman zorlanmışlar ama 8 sayı farkla kazanarak sürprize izin vermemişlerdi. Diallo’nun durumu belirsiz, başka eksikleri yok. 

Milano ise son dönemin istikrarsız takımlarından birisi. Koç Messina’nın öğrencileri son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 12 galibiyette kaldılar… Play-in potası ile aralarındaki fark 2 galibiyete çıktı. Ufak bir fark gibi görünse de geriye 5 maç kaldığını düşünürsek hata yapma şansları yok denecek kadar az diyebiliriz! Fakat deplasman karneleri berbat, son 6 maçlarını üst üste kaybettiler evden uzakta. 14 Mart’taki son sınavlarında Baskonia’ya direnememişler ve 15 sayı fark yemişlerdi. McGruder takımdan ayrıldı ve Baron ile Ricci’nin sakatlığı devam ediyor, Poythress’ın durumu ise belirsiz. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Evet Milano kağıt üstünde Napier, Shields, Mirotic, Melli, Hall gibi silahlarla haliteli bir kadroya sahip ama sahada oynadıkları basketbol bu seviyenin çok uzağında ki zaten bu performansları puan tablosuna da yansımış durumda. Monaco ise tüm zamanların en skorer oyuncusu ünvanını alan James liderliğinde ligin istim üstündeki, formda takımlarından birisi. İkincilik yarışında geri adım atmamak ve alttan gelen rakiplere yakalanarak ilk 4 sıradaki avantajlarını kaybetmek adına evlerinde hata yapmayacaklarını, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyourm.  

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …