Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Pau Orthez İddaa Tahmini 04.06.22

AS Monaco – Pau Orthez İddaa Tahmini 04.06.22

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 2. maçında AS Monaco Cumartesi günü saat 17:15’de Pau Orthez ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 85.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Monaco play-off ilk turunda Strasbourg karşısında çok zorlanmış, hatta ecel terleri dökmüştü ve neredeyse eleniyordu. Bu korkunda doğru dersleri çıkarmış olacaklar ki yarı finalin ilk maçında konuk ettikleri dişli rakipleri Orthez karşısında baştan sona üstün bir oyun çıkararak 94-65’lik skorla net bir galibiyet elde etmeyi başardılar. Strasbourg serisinde olduğu gibi hücumda etkili oldukları o maçta Ouattara 15 sayı, 5 ribaund ile x-faktör katkısı verirken, Thomas 13 sayı, Hall 11 sayı, 7 ribaund, Bacon 10 sayı, 4 ribaund, Diallo 10 sayı, 6 ribaund, 4 asist ve James 10 sayı, 5 asist ile galibiyetin diğer mimarları oldular.

Sezonu 6. sırada bitiren ve ilk turda sürpriz bir şekilde 3. sıradan gelen Levallois’yı eleyen Orthez, yarı finalde ise ilk maçtan sert bir kayaya çarptığını anlamış oldu. Hücumda hiç varlık gösteremedikleri ve sadece 65 sayıda kaldıkları o maçta çemberlerini ise koruyamamışlar ve tam 94 sayı görmüşlerdi, Monaco’da 6 oyuncunun birden çift haneli katkı vermesine engel olamamışlardı. Jefferson 15 sayı, Hrovat 13 sayı, 3 asist ve Chikoko 12 sayı, 3 ribaund ile direnmeye çalışan yegane isimlerdi. 

İki takım arasında net bir kalite farkı olduğunu daha seri başlamadan en azından kağıt üstünde biliyorduk. Ama Monaco ilk turda yaşadığı kötü anların derslerini iyi çıkarmış olacak ki Orthez karşısında gereken ciddiyeti sahada gösterdi ve tam 6 farklı isimden çift haneli skor katkısı alarak 94 sayı üretip 29 sayı farkla dominant bir galibiyet almayı başarmışlardı. İşte o galibiyetin moral olarak da bir uzantısı olarak sahalarında yine hata yapmayacaklarını, bu kez James ve Bacon gibi silahları da daha aktif kullanarak 85 baremini aşarak kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.45
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 2.05
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …