Anasayfa / Astana / Astana – VEF Riga İddaa Tahmini 27.01.19

Astana – VEF Riga İddaa Tahmini 27.01.19

VTB Lig mücadelesinde Astana Pazar saat 12:00’da VEF Riga ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

Astana son haftalarda iyi bir performans sergiledi ve 7 galibiyete ulaşarak da kendisine 6.sırada yer buldu, bu sezon play-off yolunda iddialı olduklarını gösterdiler. Evlerindeki 7 maçta ise performansları vasat, 3 galibiyet alabildiler sadece. Ancak VTB’deki son 3 maçlarından ikisinde ise hücum performansları düştü, 80 sayıya ulaşamadılar bu maçlarda.

Letonya temsilcisi ise sadece 3 galibiyette kaldılar ve play-off potasından da 3 maç uzaktalar. Deplasman karneleri ise epey kötü, 7 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Bu maçlardaki temel sorun skor üretimiydi, ortalama 70 sayı bulabildiler ve ortalamada da 155 sayı izledik. Zaten VTB’deki son 3 maçlarında da sırasıyla 158, 140 ve 132 sayı çıkmıştı sadece.

Kazakistan ekibi son haftalarda VTB macerasındaki maçlarda skor üretimi konusunda sorun yaşamaya başladı, 80 sayıyı dahi bulamadılar son maçlarda. Riga ise tempoyu düşüren ve sert oyun tarzıyla rakipleri bozan, kendi skor sınırlarına yani 70 sayılara çekmeye çalışan bir takım. Bu maçta da Astana’yı 80 sayının altında tutabileceklerini ve bizlere genel anlamda sert bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (161.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (161.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …