Anasayfa / Astana / Astana – Zenit İddaa Tahmini 07.01.23

Astana – Zenit İddaa Tahmini 07.01.23

VTB Ligi mücadelesinde Astana Cumartesi günü saat 12:00’da Zenit ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 152.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kazakistan temsilcisi bu sezonun en zayıf halkalarından birisi. 18 maçlarından sadece 3 galibiyet çıkarabildiler ve 12 takımlı ligde 11. sırada yer alıyorlar. Bu kötü performanslarının temelinde ise hücumda kısır kalmaları yer alıyor. Maç başına sadece 64 sayı üretebiliyorlar. Bu paralelde VTB sahnesinde oynadıkları son maçta da bizlere düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla 120, 141 ve 1590 sayı çıkmıştı o maçlarda.

Zenit ise koç Pascual yönetiminde bu sezon Avrupa kupalarında yer alamıyor olsa da halen iyi bir kadroya sahip ve şampiyonluk adaylarından birisi. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da kontrollü ve düşük tempoda oynamayı seven, savunmaya önem veren, sert ve disiplinli bir oyun anlayışları var. Son 2 maçlarında da Astana gibi zayıf rakiplerle karşılaşmışlar, Enisey’den sadece 59 ve Minsk’den ise 66 sayı yemişlerdi. 

İki ekip daha yeni 4 Aralık’da Zenit’in sahasında karşılaşmışlardı ve ev sahibi ekip kalite farkını parkeye koyarak 88-66 gibi farklı bir skorla kazanmıştı. Şimdi deplasmana gidecekleri için koç Pascual’ın as oyuncularının çoğunu rotasyona sokacağını, bu nedenle de daha düşük skorlu bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum. Enisey’i 78-59’luk skorla yendikleri gibi bir performans çıkarsa şaşırmam. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ALT (152.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …