Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Astoria Bydgoszcz – Start Lublin İddaa Tahmini 07.04.22

Astoria Bydgoszcz – Start Lublin İddaa Tahmini 07.04.22

Polonya Ligi 29. hafta mücadelesinde Astoria Bydgoszcz Perşembe saat 20:00’da Start Lublin ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Astoria 27 maçtan 15 tanesini kazandı ve ligin play-off takımlarından biri. Üstelik rakiplerine göre 1 maçları da eksik, önemli bir avantaja sahipler kalan kısa dönemde. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kazanarak da ne kadar formda olduklarını ortaya koydular. Son olarak 3 Nisan’da konuk oldukları zayıf rakiplerden Radom’u 68-85 gibi net bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Camphor 20 sayı, 7 ribaund, 6 asist, Niziol 18 sayı, 6 ribaund ve Cavars 16 sayı, 8 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Lublin 27 maçın ardından hanesine sadece 8 galibiyet yazdırabildi ama buna rağmen düşme potasından 3 adım uzakta, güvenli sularda yer almayı başarmış durumdalar. Yani aslında sezonun ana hedefini gerçekleştirdiler zaten. Son 2 maçlarını da üst üste farklı skorlarla kaybederek konsantrasyonlarının düştüğünü göstermişlerdi ki son olarak ligin en zayıf halkası konumundaki GTK’ya evlerinde oynamalarına rağmen 8 sayı farkla kaybettiklerini gördük. Sadece 69 sayı üretebilmişlerdi o maçta 

Astoria play-off yarışının içinde olan bir takım ve yerlerini korumak istiyorlar sezon sonuna kadar. Dolayısyla bu maçta da evlerinde oynamanın avantajıyla beraber son maçlarda üst üste kayıplar yaşayan formsuz ve zayıf rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Son 3 maçını üst üste kazanmış istim üstünde bir takım olarak Camphor ve Cavars lideriğinde bana göre düşük olan handikapı da geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.47
Rexbet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …