Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / Asvel Villeuranne – Le Mans İddaa Tahmini 08.03.20

Asvel Villeuranne – Le Mans İddaa Tahmini 08.03.20

Fransa JeepElite Pro A 25.hafta mücadelesinde Asvel Villeurbanne Pazar saat 20:00’da Le Mans ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 14.5 olarak açıklamış.

Asvel son haftalarda hem ligde hem de Euroleague’de iyi bir görüntü vermiyor. Euroleague’de çift maç haftasından çıktlılar ve son maçta Real karşısında hayli yıpratıcı bir maç oynayıp, 9 sayı farkla yenilmişlerdi. Ligde ise 19 galibiyette kaldılar ve 3.sıraya gerilediler. Son 2 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi, önce içerde Levallois’ya sonra da deplasmanda Chalon Saone’a. Bako, Payne ve Taylor’ın sakatlıkları devam ediyor.

Le Mans cephesinde ise işler çok yolun değil. Son 2 maçlarını kaybettiler ve 11 galbiyetle play-off yarışının bir adım gerisinde kalmış durumdalar. Deplasman karneleri de pek iç açıcı değil, 11 maçtan 8 tanesini kaybettiler. Olumlu nokta ise geçen hafta evlerinde konuk ettikleri güçlü Bourg karşısında iyi direnmeleri, son topta kaybetmeleriydi. Bigote, Alexander, Taylor üçlüsü takımlarını sırtlamaya çalışıyorlar.

İki takım arasında elbette net bir kalite farkı var kağıt üstünde. Ancak Asvel yorucu bir çift maç haftasından geliyor Euroleague sahnesinde ve Taylor, Bako, Payne gibi önemli eksikleri de var. Le Mans ise play-off yarışına tutunmak için artık bu tarz sürpriz galibiyetlerini de kovalamak zorunda. Deplasmanda da olsalar yorgun rakiplerini zorlayabileceklerini, kaybetseler de en azından handikap içerisinde kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.48
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …