Anasayfa / Cholet / Asvel Villeurbanne – Cholet İddaa Tahmini 02.06.21

Asvel Villeurbanne – Cholet İddaa Tahmini 02.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 18. hafta erteleme maçında Asvel Villeurbanne Çarşamba saat 19:30’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Asvel hali hazırda 28 maçtan topladığı 22 galibiyetle kendisine 3. sırada yer bulabildi. Lider Monaco ile aynı galibiyet sayısına sahipler ve sadece 1 maç fazlaları var. Bununla beraber son dönemin en formda takımı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz, tam 11 maçlık harika bir galibiyet serisi yakalamış durumdalar. Son 2 maçlarında da rakiplerini farklı bir şekilde, dominant skorlarla geçmişlerdi. Önce içerde Levallois’yı 18 sonra da deplasmanda Orleans’ı 14 sayı farkla geçtiler 29 Mayıs’ta oynadıkları son maçta.

Cholet ise ligin vasat takımlarından biri. 29 maçtan toplayabildikleri 10 galibiyetle düşme potasından sadece 1 adım uzakta kalabildiler, halen tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Ayrıca deplasman karneleri de sıkıntılı, 15 maçtan 11 tanesini kaybettiler evden uzakta ve 3 maçlık bir deplasman mağlubiyet serisinin içinde bulunuyorlar. Sırasıyla Dijon’a 8, Reims’e 5 ve Limoges’a 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Son olarak evlerinde oynadıkları maçta sürpriz bir skora imza atarak güçlü rakipleri Bourg’u 96-89 ile geçmişlerdi. 

Asvel sonuçta bir Euroleague takımı ellerinde Heurtel, Fall, Lighty gibi önemli isimler var. Evet sakatlığı bulunan Yabusele’den bu maçta faydalanamayacaklar ama Noua da formda bir isim ve pota altında sorun yaşayacaklarını düşünmüyorum bu seviyede ki daha ellerinde Bako ve Hayes gibi geniş bir uzun rotasyonu var. Cholet son maçta kazanarak şeytanın bacağını kırsa da bu zorlu deplasmanda şansı olmayacağını düşünüyorum. Ev sahibinin çift haneli farklarla rahat kazanmasını bekliyorum. Alternatif olarak da toplam baremden üst seçeneğine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.39
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Brezilya İddaa Tahmini 23.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılabilmek için eleme maçlarına çıkacak iki takımın hazırlıklar kapsamında oynayacağı maçta Polonya …