Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / Asvel Villeurbanne – Nanterre İddaa Tahmini 23.03.21

Asvel Villeurbanne – Nanterre İddaa Tahmini 23.03.21

Fransa Jeep Elite Pro A 6. hafta erteleme maçında Asvel Villeurbanne Salı saat 21:00’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Asvel’in Euroleague sahnesinde play-off şansı kalmadı diyebiliriz. Diğer taraftan Pro A sahnesinde de işler pek yolunda gitmiyor. 12 maçtan 7 tanesini kazanabildiler ve lider Monaco’dan tam 4 maç geride kalmış durumdalar. Acilen kazanarak bir seri yakalamaları gerekiyor ki yoksa bırakın liderlik yarışını play-off yarışının bile dışında kalabilirler. Evlerindeki performansları da orta şekerli, 6 maçtan 4 tanesini kazandılar. Hanelerine yazabileceğimi tek artı iki kulvarda üst üste 3 maç içerde kaybettikten sonra Levallois’yı kupada kendi saharlında 1 sayı ile de olsa yenip yarı final bileti kapmalarıydı.

Nanterre ise EuroCup’a veda ettikten sonra artık sadece lige konsantre ancak burada da durumlar iyi değil, 12 maçtan 7 tanesini kaybettiler ve hali hazırda play-off resminin bile dışındalar. Deplasman karneleri ise orta halli, evden uzaktaki 6 maçtan 3 tanesini kazanabildiler. İki kulvarda oynadıkları son 2 deplasman maçlarında ise pek direnç gösteremediklerini gördük. Önce Monaco’ya direnseler de 4 sayı farkla yenildiler sonra ise 7 Mart’ta Pro A sahnesinde Bourg’dan tam 25 sayı fark yediler. 16 Mart’taki son maçlarında ise evlerinde oynamalarına rağmen ligin vasat ekiplerinden Roanne’a 5 sayı farkla yenilerek ne kadar formsuz olduklarını kanıtladılar.

İki ekip arasında kağıt üstünde zaten Asvel net olarak favori. Bununla beraber son kupa maçında Levallois’yı son topta da olsa yenerek adlarını yarı finale yazdırdılar, takımda moraller yerinde. Şimdi ligde yukarı sıralara tırmanabilmek için bir seri peşindeler ve kendi sahalarında Cole, Fall, Yabusele gibi önemli isimlerle agresif oynayıp kazanacaklarını, son deplasman maçlarında varlık gösteremeyen formsuz Nanterre karşısında handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …