Anasayfa / ASVEL Lyon Villeurbanne / ASVEL Villeurbanne – Olympiakos İddaa Tahmini 04.10.19

ASVEL Villeurbanne – Olympiakos İddaa Tahmini 04.10.19

Turkish Airlines Euroleague açılış haftası mücadelesinde Asvel Villeurbanne Cuma saat 21:45’de Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Asvel ligin yeni takımı ve koç Mitrovic yönetminde kadrolarını mütevazi bütçeleri ile güçlendirmeye çalıştılar sezon öncesi. Jordan Taylor, Diot, Maledon, Edwin Jackson, Kahudi, Lighty, Payne, Nou, Charle-Jean, Jekiri ve Bako gibi hem tecrübeli hem de potansiyelli isimlere sahipler. Ancak bu kadronun Euroleague seviyesi için pek de yeterli olmadığını söylemek yanlış olmaz. Sert ve disiplinli savunmaları ile özellikle Fransa’da rakiplerini zorlamaya çalışacaklar. 

Olympiakos da koç Blatt ile yola devam ederken bütçesinin düşmesine paralel olarak kadro kalitesini de aşağı çekmiş durumda. Cherry, Spanoulis, Papanikolaou, Printezis, Milutinov gibi tecrübeli isimleri kadroda tutarken, Baldwin, Punter, Paul, Kuzminskas, Rubit ve Happ gibi potansiyelli isimleri de eklediler kadrolarına. Ancak artık Spanoulis ve Printezis gibi isimler Euroleague’de takımlarını Final Four’a taşıyacak seviyede değil. Punter ve Paul’un ön plana çıkması beklenen OIympiakos’da en büyük kozlardan biri de Sırp uzun Milutinov olacak.

İki takımın da en büyük kozları kontrollü oyun ve sert savunma olacak bu sezon. Çünkü hücum anlamındaki yetenek havuzları bir çok takıma istinaden geride. Asvel’in zaten skor üretiminde hazırlık maçlarında da zorlandığını gördüğümüz Yunan rakibini sert savunması ile dizginleyeceğini ve düşük tempoda, sert bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. İki takımın da 80 sayıyı geçmelerini beklemiyorum.

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: ALT (159.5) – 1.47
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …