Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Asvel Villeurbanne – Strasbourg İddaa Tahmini 24.06.21

Asvel Villeurbanne – Strasbourg İddaa Tahmini 24.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A kapsamında Rouen’da düzenlenen Final Four yarı final maçında Asvel Villeurbanne Perşembe saat 22:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 81.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 83.5 oalrak belirlemiş.

Normal sezonu 2. sırada bitiren Asvel, özellikle Euroleague’de normal sezon bittikten, yani tek kulvara düşmelerinin ardından net bir dominasyon uyguluyor Pro A maçlarında. Bu sayede de son maçlarında üst üste galibiyetle aldılar ve bu maça gelirken 5 maçlık bir seriye sahipler. Normal sezonun son 3 maçında 94, 89 ve 98 sayı üretmelerinin yanı sıra çeyrek finalde de Le Mans karşısında 97-79 gibi net bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. Lacombe 19 sayı ve Hayes 15 sayı ile galibiyetin mimarları olmuşlardı.

Strasbourg da son haftalarda çok formda, onlar da bu maça 6 galibiyetlik güzel bir seriyle geliyorlar. Bu sayede normal sezonu 3. sırada bitirmişler ve çeyrek finalde dişli rakipleri Levallois’yı 79-68 ile geçmişlerdi. Adı Raptors ile anılan Wainright 19 sayı ile etkili olurken, tecrübeli Udanoh 15 sayı ve hem BCL hem de Pro A’nın MVP’si Colson da 14 sayı ile galibiyetin diğer mimarlarından olmuşlardı. 

Asvel, bir çok rakibine göre çok daha geniş bir rotasyona sahip. Bu maçta Heurtel, Fall, Yabusele, Howard, Kahudi gibi isimlerden yoksun olacak olsalar da onları fazla etkilemeyecektir diye düşünüyorum. Bu takım çift kulvarda oynamak için kuruldu, bu nedenle de bir çok ismi aynı anda ya da maç ve maç farklı şekilde kullanabiliyorlar. Bu maçta tempolarından ödün vermeyeceklerini, Cole liderliğinde sürekli tam sahada koşmak isteyeceklerini düşünüyorum. Ayrıca Hayes ve Bako gibi isimlere karşı Strasbourg’un ayakta kalması kolay olmayacak mevcut uzun rotasyonu ile. Dolayısıyla Asvel’in üretimde sorun yaşamayacağını, sonuç ne olursa olsun 80 baremini zorlanmadan aşacaklarını tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Asvel’in handikaplı galibiyetini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Arjantin İddaa Tahmini 29.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde 2019 Dünya Kupası’nın niteliğinde bir maç oynanacak; son Dünya …