Güncel
Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Boston Celtics İddaa Tahmini 26.03.24

Atlanta Hawks – Boston Celtics İddaa Tahmini 26.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Atlanta Hawks Salı günü saat 02:30’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 115.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 117.5 olarak belirlemiş. 

Hawks son 3 maçtan ikisini kaybetti ve 31 galibiyette kaldılar, 10. sırada yer aldılar. Alttan gelen rakipleri ile 5 galibiyetlik fark var, bu nedenle kafaları rahat. Üst sıradan da 3 adım uzaktalar, bu nedenle de kafaları rahat diyebiliriz. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak savunmada sorun yaşadıklarını gördük, o maçlardan ikisinde Lakers’dan 136 sayı ve Suns’dan ise 128 sayı yemişlerdi. Yine Young, Okongwu, Johnson gibi önemli isimlerden faydalanamayacaklar. 

Celtics ise ligin en güçlü en formda takımlarından birisi. Nitekim 71 maçtan 57 galibiyet çıkardılar ve sadece konferansta değil tüm ligde zirvede yer alıyorlar. Ayrıca hücumda da ne kadar etkili bir takım olduklarını biliyoruz. Son 5 deplasman maçlarına baktığımızda tamamını kazanırken yüksek skorlara da ulaştıklarını gördük, o maçlarda minimum 121 sayı gönderdiler rakip potalara. 24 Mart’taki son deplasman maçlarında Bulls potasına tam 124 sayı gönderdiler. Bu maçta Tillman, Holiday, White üçlüsünden yararlanamayacaklar.

Celtics’in ne kadar iyi bir takım olduğunu detaylıca anlatmaya gerek yok. Her alanda rakibinden üstün bir takım ve bunu da zaten puan tablosundan görebiliyoruz. Ev sahibinin tempoyu seven ama savunmada yumuşak olan yapsını da Tatum ve Porzingis gibi silahlarla zorlanmadan cezalandıracaklarını düşünüyorum. Kazanmalarını beklediğim maçta son dönemde olduğu gibi 120 baremini geçmeleri şaşırtıcı olmaz. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (115.5) – 1.45
intobet Oranı: Deplasman ÜST (117.5) – 1.89
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …