Anasayfa / NBA / Atlanta Hawks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 29.02.2020

Atlanta Hawks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 29.02.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks, Cumartesi gecesi saat 03:30’da Brooklyn Nets’i Philips Arena’da konuk edecek. İddaa deplasman ekibinin galibiyetine 1.50 oran açarken bets10 1.70 oran açmış.

Atlanta Hawks, Miami ve Dallas’ı evinde geçtikten sonra Philadelphia ve Orlando’ya kaybetti. İşin savunma kısmında zayıf kalan ekipte Trae Young’un sergileyeceği performans her maçta önem taşıyor. Bugün Dedmon ve Bembry gibi iki önemli rotasyon oyuncusu forma giyemeyecek. Hastalığı bulunan Trae Young’un durumu ise maç saatinde belli olacak.

Brooklyn Nets son iki maçını kaybetti. Onlar da Orlando’ya kaybettiler ve ardından Washington deplasmanından da boş döndüler. Kevin Durant ve Kyrie Irving’in sezonu kapattığını biliyoruz. Onun haricinde takım yine de kaliteli bir kadroya sahip fakat hakkını veremiyor bu kadronun. 7. sıradaki yerlerini korumak istiyorlarsa form tutmaları lazım.

Atlanta Hawks maçların neredeyse hepsinde Trae Young’un eline bakıyor. 30 sayının üstünde ortalamaya sahip olan isim 50 sayı da atabiliyor, 12 sayıda da kalabiliyor. Bugün hastalığı dolayısıyla oynamama ihtimali var. Brooklyn’de ise bireysel yeteneği yüksek olan oyuncu sayısı daha fazla. Bu maçta da kaliteli olan taraf onlar. Galibiyetlerini tercih edeceğim.

Forma giyemeyecek isimler

Atlanta: Clint Capela, DeAndre Bemby, DeWayne Dedmon
Brooklyn:

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.70

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …