Anasayfa / NBA / Atlanta Hawks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.03.2020

Atlanta Hawks – Charlotte Hornets İddaa Tahmini 10.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks, Salı 02:30’da Charlotte Hornets’ı Philips Arena’da konuk edecek. İddaa handikapları deplasman ekibi lehine 7.5 olarak belirlerken bets10 8.5 olarak belirlemiş.

Atlanta Hawks son 3 maçını da kaybetti. İç sahada Memphis hezimeti yaşadıktan sonra deplasmanda önce Washington’a ardından Memphis’e kaybeden ekipte bugün durumu belirsiz olan oyuncular kafalarda soru işareti bırakıyor. Cameron Reddish kesin olarak forma giyemeyecekken Bembry, DeAndre Hunter, ve Jeff Teague’in durumu maç saatinde belli olacak. Huerter ve Collins’in durumu da GTD (maç saatinde belli olacak) olarak rapor edildi fakat oynamaları bekleniyor.

Charlotte Hornets 3 maçlık mağlubiyet serisinin ardından konuk ettikleri Houston’ı mağlup ederek moral depoladılar. Westbrook’tan yoksun Batı ekibine karşı baştan sona üstünlük kurdular ve 108-99 kazanmasını bildiler. Önceki maçlarda Milwaukee, Spurs ve Denver’a direnerek sinyallerini vermişlerdi aslında. Sakatlığı bulunan Malik Monk haricinde eksikleri yok.

Atlanta Hawks sağlıklı bir kadroyla birlikte maçta galibiyete yakın taraf olur fakat bugün sakatlık problemlerinin olduğunu söyledim. Charlotte Hornets 3 maçta sinyalini verdiği ve ucundan kaçırdığı galibiyeti son maçında almayı başardı. Bu maçta da sürpriz yapabilirler. Handikapı yanıma alarak deplasman ekibini tercih edeceğim.

Forma giyemeyecek isimler

Atlanta: Clint Capela, Cameron Reddish
Charlotte: Malik Monk

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.44

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Atlanta Hawks – New York Knicks İddaa Tahmini 12.03.2020

NBA Ligi’nde Doğu ekiplerini karşı karşıya getirecek maçta Atlanta Hawks Perşembe gecesi saat 02:30’da New …