Güncel
Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (Basket Guru) 30.06.21

Atlanta Hawks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (Basket Guru) 30.06.21

NBA Doğu Konferansı final serisi 4. maçında Atlanta Hawks Çarşamba saat 03:30’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.0 olarak açıklamış.

Hawks seriye güzel bir başlangıç yapmış ve deplasmandaki ilk maçı 113-116 ile yenerek servis kırmıştı. Ancak sonrasında hem deplasmanda hem de kendi sahalarındaki ilk maçlarında çift haneli farklarla yenilerek kötü bir görüntü çizmişler, 2-1 geri düşmüşlerdi. Evlerindeki son maçta 102-113 ile kaybederken son çeyrekte hakemin ayağına basarak sakatlanan Young maça devam etse de kötü bir performans sergilemişti. Bu maçta da oynama durumu henüz değil. Dolayısıyla Hawks adına peri masalının bitmek üzere olduğunu söylemek yanlış olmaz artık. 

Bucks seriye evinde aldığı soğuk duşla başlamış olsa da sonrasında iki tecrübeki isim Giannis ve Middleton liderliğinde hızlıca reaksiyon gösterip toparlandılar ve üst üste iki maçı içerde ve dışarıda farklı kazanarak seride 2-1 öne fırlamayı başardılar. Son maçta deplasmanda oynamalarına rağmen Middleton ve Giannis’den gelen toplamda tam 71 sayı eşliğinde kazanmayı bildiler ve saha avantajını da yeniden ele geçirmiş oldular. Ayrıca bu galibiyetle beraber bana göre psikolojik üstünlük de net olarak onların eline geçti.

Hawks cephesinde artık peri masalının sonuna doğru yaklaştık demiştim. Çünkü hem Giannis ile Middleton kalitelerini net olarak sahaya yansıtmaya başladılar hem de Young’ın son maçta sakatlanması ve bu maçta oynasa bile %100 verimli olamayacak olması onları çok zorlayacak. 2-1 öne geçen ve saha avantajını da yeniden kapan Milwaukee’nin bu maçta deplasmanda olsa da bir kez daha kazanacağını ve 3-1 öne geçerek psikolojik avantajını perçinleyeceğini düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim düşük handikapı geçerek kazanmaları yönünde olacak. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.39
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.0) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Real Betis – Obradoiro İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Real Betis Cumartesi saat 19:00’da Obradoiro ile karşılaşacak. Hem …