Anasayfa / Atlanta Hawks / Atlanta Hawks – New York Knicks (Basket Guru) İddaa Tahmini 30.05.21

Atlanta Hawks – New York Knicks (Basket Guru) İddaa Tahmini 30.05.21

NBA Doğu Konferansı çeyrek final serisi 4. maçında Atlanta Hawks Pazar saat 20:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.32 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Hawks serinin 3. maçında, yani kendi sahasındaki ilk maçta, hata yapmamış ve rakibini 105-94’lük skorla yenerek 2-1 öne geçmişti. O maçta hem etkili takım savunmaları ile ön plana çıkmışlardı hem de seriye iyice ısınan Young 21 sayı, 14 asist ile takımına da çok iyi liderlik etmiş, toplamda kendi dışında tam 5 ismin çift haneli skor katkısı vermesini sağlamıştı. Bogdanovic 15 sayı, 8 ribaund ile ona en çok yardım eden isim olmuştu. İsviçreli uzun Capela da yine 13 sayı, 12 ribaund ile boyalı alanı domine etmişti. 

Knicks seriye ev sahibi avantajı ile başlamayı umarken daha ilk maçtan bu avantajı rakibe kaptırmıştı. Sonrasında evlerinde 2. kez hata yapmadılar ve kazanarak seriye eşitlik getirdiler. Son maçta ise deplasmanda zorlandılar, özellikle skor üretimi konusunda Rose’dan gelen 30 sayı dışında pek ayakta kalabildiklerini söyleyemeyiz. Sezonun en çok gelişme gösteren oyuncusu ödülünü alan Randle play-off’larda normal sezon performansının gerisinde kalmaya devam etti, son maçta da kendisi adına sıradan olan 14 sayı, 11 ribaund ile katkı verebilmişti. 

Serinin ilk 2 maçında Knicks kendi sahasında oynamanın da etkisiyle denkli seviyesinin bozulmasına izin vermemişti. Ama Hawks evindeki ilk maçta aslında iki takımın pek de denk olmadığını gösterdi. Young liderliğinde tüm silahları devreye sokarak hücumda çeşitliliği yakaladılar ve bu sayede de 105 sayı ürettiler, savunmada da sertlik seviyesini bir kademe daha yukarı çıkarmaları Knicks’in bocalamasına neden oldu. Bir kez daha kendi sahalarında oynayacakları bu maçta da aynı senaryoyu sergileyip galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da yine düşük skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.32
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kızıl Yıldız – Mega Soccerbet İddaa Tahmini 13.06.21

Sırbistan Ligi final serisi 3. ve son maçında Kızıl Yıldız Pazar saat 21.30’da Mega Soccerbet …