Anasayfa / NBA / Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 04.03.23

Atlanta Hawks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 04.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Atlanta Hawks, cumayı cumartesiye bağlayan gece saat 03:30’da Portland Trail Blazers ile State Farm Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 236.5 olarak belirlemiş.

Atlanta Hawks iç sahada aldığı iki galibiyetin üzerine Washington’ı konuk etti. Galibiyet serisini üçe çıkarmalarının beklendiği maçta Trae Young’ın son hücumda art arda iki üçlük kaçırmasıyla birlikte 119-116 mağlup oldular. Maç sonrasında takıma yakınlığıyla bilinen analistlerden birisi Trae Young’ın takım içi kimyasına çok zarar verdiğini ve oyuncular tarafından sevilmediğini iletti. Bilindiği üzere Koç Nate McMillan da Trae ile tartışma yaşadıktan sonra geçtiğimiz hafta takımla ilişiği kesilmişti.

Portland cephesi de sorunlar yaşayan bir diğer takım. Son 5 maçta sadece 1 kere gülen ekipte son maçta Anfernee Simons’ın beklenmedik bir şekilde süre almasıyla birlikte galibiyet şansı ortaya çıkmıştı fakat zayıf bir durumda olan New Orleans’a 121-110 kaybettiler. Simons’ın bu geceki maçı kaçırması bekleniyor. Jusuf Nurkic de henüz dönebilmiş değil ve Portland kan kaybetmeye devam ediyor. 

İki tarafın da kendi içinde problemler yaşadığını görüyoruz. 31 ve 29 galibiyetli takımların yerleri çok kritik ve son düzlükte hata yapmaması gerekmekte. Atlanta’nın basına sızdırılan takım içi problemleri, Portland’ın yaşadığı sakatlık sorunlarıyla birlikte bu maçtaki taraf bahsini riskli olarak değerlendirmekteyim. Son üç maçında sırasıyla 255, 256 ve 235 sayı izlediğimiz Atlanta’nın forse ettiği bir tempode yüksek skorlu bir maç beklediğim için tercihim üstten yana olacak.

Eksikler:

Atlanta:
Portland: Anfernee Simons (düşük ihtimal), Jusuf Nurkic, Justise Winslow

İddaa Oranı: ÜST (236.5) – 1.47
intobet Oranı ÜST (236.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …