Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Avustralya – Çin İddaa Tahmini 30.06.22

Avustralya – Çin İddaa Tahmini 30.06.22

2023 FIBA Dünya Kupası Avustralasya elemeleri B grubu 4. maçında Avustralya Perşembe günü Çin ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Avustralya ikinci tur biletini halihazırda kapmış durumda, bu nedenle bu maça B hatta C takımı diyebileceğimiz bir kadroyla gelecek. Elemelerde öne çıkan Kay, Moller, Brandt gibi isimler kadroda yer almıyorlar. Ancak onların yokluğunda bu kez de daha önce forma giymemiş önemli isimler kadrodalar; Blanchfield, Dellavedova, Froling, Pinder, Thon Maker, McCarron takımın önemli silahları olacaklar. 

Çin ise ilk 2 maçını kazandı ve bu maçı da kazanarak ikinci tur biletini cebine koymak istiyor. Bu iki galibiyette takımı taşıyan isimler Qi Zhou ile Ailun Guo yine kadrodalar, bu zorlu deplasmanda en güvendikleri isimler olacaklar. Hu ve Zhao da onlara destek olmaya çalışacaklar. Tabi yeniden yapılanmaya giden bir ülke olarak tecrübe sorunu yaşamaları beklenebilir, kadronun yaş ortalaması sadece 26, kadrodaki tek 30 yaşında olan isim Quan Gu. 

Avustralya her ne kadar tam kadro olmasa da elinde Dellavedova ve Maker gibi bu seviyelerde fark yaratabilecek isimler olan bir ülke. Ayrıca evlerinde oynayacak olmaları da büyük bir avantaj. Daha önce de gördüğümüz üzere milli forma altında bir çok oyuncu kendisini aşıp ekstra perfromanslar sergiliyor. Bu maçta da genç Çin kadrosu karşısında Blanchfield, Froling, McCarron gibi isimlerin bu ekstra performansların olağan şüphelileri olacaklarını, taraftaları önünde düşük handikapı geçerek kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.92
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …