Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Avusturalya – ABD İddaa Tahmini 22.08.19

Avusturalya – ABD İddaa Tahmini 22.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Avusturalya Perşembe saat 12:30’da Amerika Birleşik Devletleri ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamış.

Avusturalya NBA tecrübesine sahip önemli oyuncuları ile Dünya Kupası’nda önemli ilk 8 adaylarından biri olacak. Hazırlık maçlarında da Mills, Dellavedova ve Ingles liderliğinde yüksek tempoda etkili basketbol oynayan, gerek geçiş hücumları gerekse hızlı hücumlarda skor potansiyeli yüksek bir takım. Bogut ile Baynes’i de pota altında iyi kullandıkları için yarı sahada da skor bulmadan sorun yaşamıyorlar ki Mills’in etkili birebirleri de en büyük silahları yarı sahada.

ABD çok önemli eksikleri olmasına rağmen Mitchell, Tatum ve Walker liderliğinde, genç ve çok yetenekli bir kadro. Her zamanki gibi atletizm ve müthiş tempoları ile fark yaratacaklardır Dünya Kupası’nda, zaten bu nedenle de halen en büyük favori konumundalar. Ancak takım daha birbirini yeni tanıyor, bu nedenle de takım savunmasını oturtabilmiş değiller.

Gerek Avusturalya gerekse ABD birbirlerini iyi tanıyan rakipler. Hatta Avusturalya’nın en önemli silahı Mills de koç Popovich’in Spurs’deki öğrencilerinden. Avusturalya’da elindeki NBA oyuncuları ile tempolu basketbolu seven ve ABD’ye en rahat ayak uydurabilecek takımlardan biri. Hazırlık maçı olmasının da etkisiyle savunmaların geri planda olacağını ve bizleri bol skorlu bir maç beklediğini düşünüyotum.

İddaa Oranı: ÜST (177.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (177.5) / 1.84
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …