Güncel
Anasayfa / Avusturalya Milli Takımı / Avusturalya – Kanada İddaa Tahmini 29.06.19

Avusturalya – Kanada İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Avusturalya Cumartesi saat 15:30’da Kanada ile mücadele edecek. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Avusturalya son yıllarda basketbolda yükselişe geçen ülkelerden biri. A takım seviyesinde bir çok önemli yıldız yetiştirdiler ve kendilerine bir basketbol kültürü oluşturmuş durumdalar. Yüksek tempo, disiplinli ve verimli hücumlar aynı zamanda atletik isimlerle yaptıkları sert savunma onların kimliği olmuş durumda. A takım seviyesinde oynadıkları tam saha basketbolunun bir benzerini bu seviyede de göreceğimizi düşünüyorum. Froling turnuvada yakından takip edeceğim isimlerden biri olacak.

Kanada da rakibine benzer şekilde son yıllarda yükselişe geçen ve adını sıkça duyduğumuz ülkelerden biri. Barrett liderliğinde alt yapılarda da ne kadar etkili olduklarını görmüştük ki onu NBA’ye ihrac etmeyi başardılar. Şimdi de ellerinde çoğu Amerikan liselerinde ya da NCAA’de oynayan oyunculardan kurulu yetenekli bir kadro var ve onların da hücum potansiyeli oldukça yüksek. Lawson bu turnuvada dikkat çekecek isimlerden biri olacak.

İki ekip de son yıllarda hem alt yapılarda hem de alt yapı seviyesinde tempolu maçlar izlettiler bizlere. İki ekibin de atletik oyuncuları var ve skor potansiyelleri oldukça yüksek. Gruptaki ilk maçlarında da bizlere keyifli, yüksek tempolu ve bol skorlu bir mücadele vaadettiklerini düşünüyorum ki iki ekibin de 80 sayıyı geçmesi beni şaşırtmaz. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (157.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (156.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – İtalya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gününde Sırbistan Pazartesi saat 18:15’de İtalya ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları …